d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev122952296229722982299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 11:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Mar 2021 18:00)
azert esett ki, mert felboostoltak LOL.
d2ben is eleg gyorsan vege a bulinak, ha vki felboostol hell act5ig, aztan masik meg felhuz lv80ra ubertristben, megvasarlod a full geart, es kozlod, hogy ez a jatek easy, es nincs cel


azért ezzel tudnék vitatkozni, mert úgy használtam a game-t ahogy adta magát: lvl 70en megnyomtam egy gombot, és bedobott egy multiplayer gamebe :D

régen ha huzatni akartam magam, azért az igényelt "némi" előkészülést
https://youtu.be/LfrsAghVtE0?t=188
/u: és az itemek akkor sem potyogtak

(geart vásárlás pénzért meg nem tudom h jön ide)

This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 11:14am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 3 2021 11:16am
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2021 18:12)
azért ezzel tudnék vitatkozni, mert úgy használtam a game-t ahogy adta magát: lvl 70en megnyomtam egy gombot, és bedobott egy multiplayer gamebe :D

régen ha huzatni akartam magam, azért az igényelt "némi" előkészülést
https://youtu.be/LfrsAghVtE0?t=188

(geart vásárlás pénzért meg nem tudom h jön ide)


d2ben is bemegyek 1 offer free rush gamebe, aztan eppen szerencsem van, es beirjak, hogy amugy felhuznak 80ig is
aztan kilepek, latok 1 gamet, hogy i quit game, free gear for noobs. wow, easy game, ez lyfe
probalj meg 1 uj karit, stash + huzas nelkul, hogy legyen ertelme is.
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 11:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Mar 2021 18:16)
d2ben is bemegyek 1 offer free rush gamebe, aztan eppen szerencsem van, es beirjak, hogy amugy felhuznak 80ig is
aztan kilepek, latok 1 gamet, hogy i quit game, free gear for noobs. wow, easy game, ez lyfe
probalj meg 1 uj karit, stash + huzas nelkul, hogy legyen ertelme is.


és akkor játszak egyedül, aminél unalmasabb aztán végképp nincs (számomra)
:/ neem, a story mode épp elég volt úgy

/u: d2ben amúgy valahogy sosem dobáltak hozzám eniket meg ctakat... emlékszem amikor mindenből az első meglett, majdnem elsírtam magam

This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 11:18am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 3 2021 11:20am
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2021 18:18)
és akkor játszak egyedül, aminél unalmasabb aztán végképp nincs (számomra)
:/ neem, a story mode épp elég volt úgy

/u: d2ben amúgy valahogy sosem dobáltak hozzám eniket meg ctakat... emlékszem amikor mindenből az első meglett, majdnem elsírtam magam


ladder utolso napjan azert sztem volt ember, aki lepasszolta, mert szart nonladderre.
jatszhatsz massal is ofc, csak nem vmi 2000 paragon ember legyen, hanem veled 1szinten levo
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 11:37am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Mar 2021 18:20)
ladder utolso napjan azert sztem volt ember, aki lepasszolta, mert szart nonladderre.
jatszhatsz massal is ofc, csak nem vmi 2000 paragon ember legyen, hanem veled 1szinten levo


azért lássuk be, nem én fogom szándékosan visszabutítani a játék által automatán felajánlott lehetőségeket, hogy többet szopjak többet játszhassak egy game-el
erről a játéknak kellene gondoskodnia, nekem meg arról h szembe megyek ezzel, és playerként próbálom a lehető legjobban eltolni a befektetett energia vs profit arányt (és nem arról beszélek h igazi pénzt költünk rá) (másik irányból, ez kicsit olyan mintha azt mondanám h annyira tetszett egy game h inkább lábon lövöm magam (bármilyen módon), csak tovább tartson)

amúgy a level 1-70 tapasztalataimról is elmondhatnám ugyanezt, csak ott nem akartam nekiállni panaszkodni, mert az nem "endgame" :D végig legnehezebb difficulty-n volt (expert, majd master talán?), és az életem meg sem mozdult lvl1-től a credits-ig (csak hogy ne a D2-t hozzam fel huszadszor is példának, az összes többi gameben képes vagyok easy-n is meghalni)
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 3 2021 11:46am
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2021 18:37)
azért lássuk be, nem én fogom szándékosan visszabutítani a játék által automatán felajánlott lehetőségeket, hogy többet szopjak többet játszhassak egy game-el
erről a játéknak kellene gondoskodnia, nekem meg arról h szembe megyek ezzel, és playerként próbálom a lehető legjobban eltolni a befektetett energia vs profit arányt (és nem arról beszélek h igazi pénzt költünk rá) (másik irányból, ez kicsit olyan mintha azt mondanám h annyira tetszett egy game h inkább lábon lövöm magam (bármilyen módon), csak tovább tartson)

amúgy a level 1-70 tapasztalataimról is elmondhatnám ugyanezt, csak ott nem akartam nekiállni panaszkodni, mert az nem "endgame" :D végig legnehezebb difficulty-n volt (expert, majd master talán?), és az életem meg sem mozdult lvl1-től a credits-ig (csak hogy ne a D2-t hozzam fel huszadszor is példának, az összes többi gameben képes vagyok easy-n is meghalni)


eleg mas a jatek season vegen meg elejen
elejen a kutya se fog huzgalni, meg nagy GRre vinni, mert mki noob meg
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 12:08pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Mar 2021 18:46)
eleg mas a jatek season vegen meg elejen
elejen a kutya se fog huzgalni, meg nagy GRre vinni, mert mki noob meg


ezzel nem tudok vitatkozni

de sajnos nem fogom újra végigtolni
ez már valszeg egyéni kérdés, és sokan szeretik is csinálni, de én alapból nem szeretem a gondolatát se, hogy újrakezdjek egy karaktert (különösen nem 2 havonta... esetleg fél-egy évente)
szeretnék 1-2 fasza karaktert, gearelgetni őket, tradelgetni, stb., multiplayerben, mindezt hosszú távon (1+ év)
kicsit szomorúnak tartom h blizz elképzelése az hogy ez egy non-stop action game, de szerintem kicsit le kéne lassítaniuk: mind a gameplayt (egy game úgy néz ki h bountyzásból GRezésbe ugrunk, átlag 4 képernyő/másodperc sebességgel repkedve), mind azt hogy kézzel lábbal ellenzik azt hogy ebből félreálljunk picit és tradelgessünk meg egyebek*

/u: *amúgy ez az ő érdekük is lenne: mennyi ember volt aki munkában/iskolában dealelt itt a fórumon, "játékidőn kívül"...

lehet wowoznom kéne? így leírva ott megvan minden :D


This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 12:10pm
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 3 2021 12:13pm
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2021 19:08)
ezzel nem tudok vitatkozni

de sajnos nem fogom újra végigtolni
ez már valszeg egyéni kérdés, és sokan szeretik is csinálni, de én alapból nem szeretem a gondolatát se, hogy újrakezdjek egy karaktert (különösen nem 2 havonta... esetleg fél-egy évente)
szeretnék 1-2 fasza karaktert, gearelgetni őket, tradelgetni, stb., multiplayerben, mindezt hosszú távon (1+ év)
kicsit szomorúnak tartom h blizz elképzelése az hogy ez egy non-stop action game, de szerintem kicsit le kéne lassítaniuk: mind a gameplayt (egy game úgy néz ki h bountyzásból GRezésbe ugrunk, átlag 4 képernyő/másodperc sebességgel repkedve), mind azt hogy kézzel lábbal ellenzik azt hogy ebből félreálljunk picit és tradelgessünk meg egyebek*

/u: *amúgy ez az ő érdekük is lenne: mennyi ember volt aki munkában/iskolában dealelt itt a fórumon, "játékidőn kívül"...

lehet wowoznom kéne? így leírva ott megvan minden :D


hat wow lassabb, ha nincs vmi ultranagy friend, aki boostol, meg ilyenek :D lvlup is tobb ido
amugy en is ugy d3ztam utobbi idoben, seasononkent 1, max 2 kari. boven eleg
challengeket vegigtoltam, aztan jolvan
Member
Posts: 53,914
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 3 2021 12:18pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Mar 2021 19:13)
hat wow lassabb, ha nincs vmi ultranagy friend, aki boostol, meg ilyenek :D lvlup is tobb ido
amugy en is ugy d3ztam utobbi idoben, seasononkent 1, max 2 kari. boven eleg
challengeket vegigtoltam, aztan jolvan


3 ismerősöm van akik vmi top magyar klánban vannak, abból már mind3 volt az "uralkodója" (most a legidősebbik gyereke az, mert ő független tud maradni és nyugodt :D)
(nem tudom a klán nevét, egyszer behívtak Discordra de másnapra mások kivágtak, mert nem vagyok player)
szóval tuti ott is huzatnám magam :C

azért nem kezdtem el azzal sosem játszani, mert mindig úgy éreztem h már nagyon lemaradtam az elejéről, és behozhatatlan
de gondolom ott is az van h kijön egy patch és minden régi item kuka...?

This post was edited by Anarkin on Mar 3 2021 12:18pm
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Mar 3 2021 12:23pm
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2021 19:18)
3 ismerősöm van akik vmi top magyar klánban vannak, abból már mind3 volt az "uralkodója" (most a legidősebbik gyereke az, mert ő független tud maradni és nyugodt :D)
(nem tudom a klán nevét, egyszer behívtak Discordra de másnapra mások kivágtak, mert nem vagyok player)
szóval tuti ott is huzatnám magam :C

azért nem kezdtem el azzal sosem játszani, mert mindig úgy éreztem h már nagyon lemaradtam az elejéről, és behozhatatlan
de gondolom ott is az van h kijön egy patch és minden régi item kuka...?


hat ha nem is kuka, de sztem mindig mas skillt/settet buffolnak, tehat par patchenkent erdemes valtani imo.
non seasonrol fingom sincs, mindig csak seasont tologattam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev122952296229722982299Next
Add Reply New Topic New Poll