d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1225422552256225722582299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 1 2018 09:23am
Quote (AngryBug @ 1 Oct 2018 17:19)
dude... hogy lehet élvezni szezonról szezonra ezt a halott játékot? évek óta semmi se változott, 10 szezon óta nulla content, azelőtti patchben is csak a számokra dobtak rá pár nullát
ott a poe, ahol negyedévente teljesen új kiegészítővel bővül a játék, és még kihívás is van benne, diabloban pár óra után T13-at farmolsz


nagyobb gr mindig van.
amugy meg ez a poe content.... hat mapozol 500eve, ugyanaz a map a legjobb xp/ora 5eve

osszes poe ligaban jatszani ugyanannyira unalmas, mint minden d3 seasonben

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 1 2018 09:29am
Member
Posts: 21,465
Joined: Feb 8 2007
Gold: 163.75
Oct 1 2018 09:55am
Quote (AngryBug @ 1 Oct 2018 17:19)
dude... hogy lehet élvezni szezonról szezonra ezt a halott játékot? évek óta semmi se változott, 10 szezon óta nulla content, azelőtti patchben is csak a számokra dobtak rá pár nullát
ott a poe, ahol negyedévente teljesen új kiegészítővel bővül a játék, és még kihívás is van benne, diabloban pár óra után T13-at farmolsz


Szerintem kikapcsolódásnak tökéletes. Pláne hogy én nem játszottam a kezdeti idők óta csak mióta konzolra is van ill. 800as paragonnal magasabb szinten sose voltam így nem volt az hogy gr100akat menjek 3 perc alatt vagy hogy mindenem primal legyen. Jó ha egyáltalán legendaryban van meg a cuccaim nagyrésze.

Poeval is játszom néha de mivel már kevés idő jut játékra a Diablo százszor kézenfekvőbb.
Member
Posts: 13,291
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Oct 1 2018 10:18am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Oct 2018 15:23)
nagyobb gr mindig van.
amugy meg ez a poe content.... hat mapozol 500eve, ugyanaz a map a legjobb xp/ora 5eve

osszes poe ligaban jatszani ugyanannyira unalmas, mint minden d3 seasonben


jo rég olvastam ennél nagyobb faszságot

ez kb. olyan mintha azt mondanád h mi a fasznak veszik meg az emberek a legújabb autókat. beleülsz, vezeted és elmész vele A-ból B-be ugyanúgy mint 40 éve
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 1 2018 10:33am
Quote (MarcusD @ 1 Oct 2018 18:18)
jo rég olvastam ennél nagyobb faszságot

ez kb. olyan mintha azt mondanád h mi a fasznak veszik meg az emberek a legújabb autókat. beleülsz, vezeted és elmész vele A-ból B-be ugyanúgy mint 40 éve


nem mondom, hogy d3ban utobbi idoben sok minden valtozott, de a poeligak amik vannak, egyre otlettelenebbek (nem veletlenul nem jatszottam poeval kb 3 honapja - es nem is nagyon hianyzik)
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 1 2018 10:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2018 03:23pm)
osszes poe ligaban jatszani ugyanannyira unalmas, mint minden d3 seasonben


lehet idővel ilyen lesz, én még csak 2 ligát játszottam, és még tudna újdonságot nyújtani

diabloval szerinted ugyanígy 2x4 hónap játékidő? miben nyújt újdonságot? érdekel kb 2-3 class -> kipróbálod őket, és ennyi
poeban meg ahány build annyi fej :D kipróbáltam egy totemes hierophantot, meg egy rangert, ami frost blade-re épített, bőven van még miből válogatnom

This post was edited by AngryBug on Oct 1 2018 10:53am
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 1 2018 11:05am
Quote (AngryBug @ 1 Oct 2018 18:50)
lehet idővel ilyen lesz, én még csak 2 ligát játszottam, és még tudna újdonságot nyújtani

diabloval szerinted ugyanígy 2x4 hónap játékidő? miben nyújt újdonságot? érdekel kb 2-3 class -> kipróbálod őket, és ennyi
poeban meg ahány build annyi fej :D kipróbáltam egy totemes hierophantot, meg egy rangert, ami frost blade-re épített, bőven van még miből válogatnom


senki se jatszik vegig se 1 seasont, se 1 poe ligat (ha evek ota jatszik)
masreszt hasonlitgatod a 2 poeligat a 15 d3 seasonhoz? wtf.......... majd meglatjuk mennyire fog lekotni poe 5ev mulva

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 1 2018 11:07am
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Oct 1 2018 12:54pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Oct 2018 18:05)
senki se jatszik vegig se 1 seasont, se 1 poe ligat (ha evek ota jatszik)
masreszt hasonlitgatod a 2 poeligat a 15 d3 seasonhoz? wtf.......... majd meglatjuk mennyire fog lekotni poe 5ev mulva


mindettol fuggetlenul total idiotasagokat irogatsz, ami igy objektivan se igaz

egyreszt ilyen hulyesegekkel villogtatod a hozza nem ertesedet, hogy "ugyanaz a map a legjobb xp/h 5 eve" amikor kb evente egyszer-ketszer valtozik a meta

masreszt meg meg ha neked unalmasak is a poe seasonok, nemtom, hogy lehet azzal vitatkozni, hogy megis minden season hoz egy alapveto uj mechanikat, egy valag uj junikot, bossokat, par uj teruletet, etc, mig d3ban meg igy szo szerint egy reset gomb egy season (ja elnezest, most mar volt egyszer dupla goblin spawn)

ez meg, hogy "a poe ligak egyre otlettelenebbek"... nemtom, neked igy vagy fogalmad nincs, mirol beszelsz, vagy direkt trollkodsz, ha szerinted mondjuk az invasion meg a warbands meg a beyond otletesebb volt, mint az incursion vagy a delve

meg a bestiary is sokkal forradalmibb volt, mint elotte barmi, attol fuggetlenul, hogy alig tetszett valakinek

ugy erzem, ettol az elozo 3-4 postodtol kb 30at esett az IQm, annyira fajdalmas
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Oct 1 2018 01:10pm
Quote (bajcli @ 1 Oct 2018 20:54)
mindettol fuggetlenul total idiotasagokat irogatsz, ami igy objektivan se igaz

egyreszt ilyen hulyesegekkel villogtatod a hozza nem ertesedet, hogy "ugyanaz a map a legjobb xp/h 5 eve" amikor kb evente egyszer-ketszer valtozik a meta

masreszt meg meg ha neked unalmasak is a poe seasonok, nemtom, hogy lehet azzal vitatkozni, hogy megis minden season hoz egy alapveto uj mechanikat, egy valag uj junikot, bossokat, par uj teruletet, etc, mig d3ban meg igy szo szerint egy reset gomb egy season (ja elnezest, most mar volt egyszer dupla goblin spawn)

ez meg, hogy "a poe ligak egyre otlettelenebbek"... nemtom, neked igy vagy fogalmad nincs, mirol beszelsz, vagy direkt trollkodsz, ha szerinted mondjuk az invasion meg a warbands meg a beyond otletesebb volt, mint az incursion vagy a delve

meg a bestiary is sokkal forradalmibb volt, mint elotte barmi, attol fuggetlenul, hogy alig tetszett valakinek

ugy erzem, ettol az elozo 3-4 postodtol kb 30at esett az IQm, annyira fajdalmas


kicsit tuloztam, de ha szted oke, hogy 1evig shaped vaultozol 24/7, majd utana underground sea megint 1 evig, akkor hajra.
most eppen delverol nem tudok sokat, csak hogy akar 10k hprol is 1hitelni tudnak, nice mechanic
elotte 8k hprol 1hiteltek a chaos constuctok, az is eleg nice
bestiary kurvajo, csak kar hogy mar ki is lett veve, mert nincs ra szero kapacitas :DDD
amiket irtal, hogy warband/invasion/tempest........ azokkal is ment 3 honapos liga. ennel meg a dupla goblin is lehet jobb :D
Member
Posts: 31,096
Joined: Dec 12 2005
Gold: 16,428.00
Oct 1 2018 03:19pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Oct 2018 20:10)
kicsit tuloztam, de ha szted oke, hogy 1evig shaped vaultozol 24/7, majd utana underground sea megint 1 evig, akkor hajra.
most eppen delverol nem tudok sokat, csak hogy akar 10k hprol is 1hitelni tudnak, nice mechanic
elotte 8k hprol 1hiteltek a chaos constuctok, az is eleg nice
bestiary kurvajo, csak kar hogy mar ki is lett veve, mert nincs ra szero kapacitas :DDD
amiket irtal, hogy warband/invasion/tempest........ azokkal is ment 3 honapos liga. ennel meg a dupla goblin is lehet jobb :D


igen, es a warband/invasion/tempest regen volt, ami szerinted otletesebb, mint a mostaniak, pont azert hoztam peldanak, hogy mennyire csoves szarok a mostani ligakhoz kepest

azt se allitottam sehol, hogy szerintem oke lenne ugyanazt a mapot farmolni evekig, csak mondom, hogy meg az is valtozatosabb, mint d3.

de a poeban pont az a jo, hogy senki nem kotelez arra, hogy a legjobb xp/h mapet farmold, sot, total idiotasag, ha nem speedgrindolni akarod a max levelt.

csinalhatsz helyette ezer mas dolgot, shapelheted az atlasodat 2-3-4 specifikus mapre div cardot targetelni, vagy csak mert azok a mapek tetszenek, de ki is maxolhatod aztan tolhatsz random mapeket is. de meg mapet farmolni se muszaj, akinek az szimpatikusabb, vegigbossozhat egy egesz ligat (liga bossok, uber elder, shaper, uber atziri), vagy uberlabozhat, flippelhet, farmolhat nem shaped mapen is doctort orrba-szajba, vagy le is szophatja magat gyertyaallasban, annyifele playstylet megenged es jutalmaz is a poe. (es most meg itt van a delve is, ami megint csak teljesen mas es uj)

ha valakinek abbol all a jatek, hogy grindolja az underground seat es kozben nyavalyog, hogy unalmas, azt igy nem tudom sajnalni, sajat faszsaga az egesz.
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 1 2018 07:14pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2018 05:05pm)
senki se jatszik vegig se 1 seasont, se 1 poe ligat (ha evek ota jatszik)
masreszt hasonlitgatod a 2 poeligat a 15 d3 seasonhoz? wtf.......... majd meglatjuk mennyire fog lekotni poe 5ev mulva


nem kötne le 1 játék sem 5 év után, az más kérdés, hogy meddig tartogat újdonságokat
nahde szerintem ejtsük a témát : ) Bajclival már átmentetek rajta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1225422552256225722582299Next
Add Reply New Topic New Poll