d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki Ismeri Ezt A Szamot > Dnb, Eleg Regi, Farki Szencsaj Vki Mas?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2012 03:32pm
Folyami harcsára-kishalal,rothat májal :/
Domojko-villanto,meggy
Csuka-villanto,twister,kishal
Márna-sajt
Ponty-giliszta
Dévérkeszeg-kenyér,giliszta
Amur-ilyen boltba kaphato narancssárga nagy kukorica pasz milyen valami Cukk szarság
Balin-kishal,twister,kishal
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 28 2012 03:33pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 28 2012 11:28pm)
http://3.imgland.net/dyIq5.png


nevettem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 28 2012 03:33pm


problem? :-DDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2012 03:35pm
y Fezzy szarok már rájuk yy NEM TAGADOM SZARUL ÍROK de szerintem még mindig jobb mintha mást kritizálnék vagy valami meg ha szoktam is csak viccböl meg szidják egymás anyát stb NEM tetcik Oli vagy mittudom még kiknek gyere bunyozunk eltöröm minden csontodat kis csira gyerek.. oszt utána irkálj ijet másoknak meg nekem... Sok nyomorék haverjaitok sincsenek meg semmi épkézlább dolgotok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2012 03:39pm
ahány fej anyi haj

btw lol kopasz vagy koszu lehet hogy mnid buzin ál neked ha ezt javasolom közepes lol

én pl ugy szoktam oldalt felnyiratom v alakba 2-2 csika tetejébol is szed le oloval de mikor mi valamikor csak 3 as gépel szalad át rajta amugy nekem az ilyen közép hosszu haj ál jol nekem smile.gif de engem az idegesit sajna :S
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 28 2012 03:42pm
nah, eloszor is, azert csinaltam ezt a topikot mert most ertem haza pestrol, elegge szar kedvem van, pontosabban meg sose volt ilyen szar, egyedul vagyok itthon, szilveszter van es nincs jobb otletem..... minthogy itt kerjek tanacsot a tovabbiakat illetoen
eloszor is szeretnem leszogezni h egyaltalan nincs annyira rossz eletem, jok a jegyeim,nagyon jok, szuleimtol mindeig kapok eleg penzt, csak epp nincs sok haverom
14 evesen kezdtem d2zni, 1.09ben jatszottam 3 napot, vagyis kb 1.10ben kezdtem, jo volt xd duelezni, ownolni a noobokat, jo szorakozas...csakhat rl skillek helyett inkabb d2 skillekre gyurtam, es vegul eleg szep duel eredmenyeket ertem el rl nelkul, igazan jo szorakozas volt, sose bantam meg semmit, akar egyetlen mondatot se amit pl csucsyval folytatott vitakban irtam, aztan jott ugye tacsi meg haverja
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=278936
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=295492
neten ismertem meg oket, aztan jo haverok lettunk lattak rajtam kb ezt amit leirtam es probaltak segiteni, mint ahogy minden normalis ember tenne....kb minden nap beszelgettunk msnen... d2ben meg kurvasok itemet adtam nekik....
vegul eljutottunk odaig hogy talalkoztam veluk rlben, vettunk nekem cuccokat, ugyertem markas ruhakat, voltunk vidamparkba... etc
jo volt, aztan egyszer olyan alkalom adodott hogy nalam nem voltak otthon a szulok, nem is tudom mar hol voltak, nyar elejen volt kb, dalmi gabor es tomi atjottek hozzam erre az estere, en jo szokasomhoz hiven, mint amikor altalaban haverokkal talalkozok ittam piciket es nekem a picike is eleg, lefekudtem
ekozben gabor pedig talalt a batyam fiokjaba 180k hufot, harman voltak, elosztottak haromfele, 60k-60k-60k
en semmit nem vettem eszre az egeszbol, sose gondoltam volna hogy ilyenre kepesek, a legjobb barataimnak tartottam oket
masnap hazajonnek anyamek, batyam meglatja hogy eltunt a penz, kerdeznek engem mi volt...... hat......
felhivtam tomit dalmat gabort, kb 3k hufom csak erre is rament amig beszeltem veluk, dalma tagadott mindent, tomi, gabor pedig elhitettek velem hogy dalmi vitte el a penzt
vegul rendorsegi ugy lett belole, volt tobb kihallgatas, be kellet jonniuk gyorbe etc, en ekkor meg mindig abban a tudatban voltam hogy dalmi vitte el az oszes penzt
ahh, itt volt az a talalkozo amikor megneztuk hp5 ot, xxmatexx is ott volt, hogy megbeszeljuk mit mondunk a kihallgatason
aztan utana rendorsegen meg en vedtem gabort/tomit, vegul nyar vegen a kihallgatasok utan gabor tiltott msnen, kozolte h elege van belolem
nehany hettel utana tiltott tomi is, exairos talalkozo utan, ugyszinten azzal az indokkal hogy elege van belolem, elviselhetetlen vagyok... v nem is tudom mar
ezutan csinaltam ezt a fake accot jspn, senki nem tudta meg h rici vagyok, osszehaverkodtam tomival, annyira jol, hogy meg a d2 pwket is megadta....
az volt a szerencsem, hogy dalma is d2zott, igy volt nehany kozos ismerosunk, oliver.... atkuldott egy msn beszelgetest ami bizonyitja, hogy harman vittek el a penzt es azt hogy vegul az osszes penz dalmihoz kerult...
vegul addig gyozkodtem gabor baratnojet msnen amig fel nem oldotta a tiltast gabi... megmutattam neki a beszelgetest amit oli kuldott es bevallott mindent
felfedtem hogy ez az accom valojaban csak egy multim beszelgettem tomival is errol, o is bevallott mindent
es kertem hogy talalkozzunk eloben es beszeljunk errol eloben is, o nem akart... mondtam ha nem talalkozik velem akkor megint megyek a rendorsegre
igyhat vegul beleegyezett, talalkoztunk, ifeelgabor is ott volt, mikor ifeel elment cigit venni vagy mar nem is tudom mit, megbeszeltuk a dolgokat, kb vegig sirtam, a vegen meg tomit olelgettem, mondta hogy sajnalja... meg hogy jovatesz mindent blablabla
kovetkezo talalkozasunkkor vartam tomit a kelenfoldin, negyre erkezett a vonat, hat....felhivtam, kiderult h elfelejtette, mondom faszom ebbe a nooba.... vegul kis kesessel eljott es nekem tamadt 1 otletem, megint szobahoztam a lopast es felvettem az egesz beszelgetest a telefonommal es kb folyton arra gondolok azota hogy fel kene jelentenem.... es ezt o is tudja
azota eleg gyakran talalkoztam tomival, volt h hetente 3x is, gyakran elofordult h lemondta programjait miattam....
voltunk goan, kurvajo volt.... csak neha ugy ereztem kenyszerbol van velem, azert h ne jelentsem fel
es aztmondta h o is jol erzi magat velem... etc, ugy nez ram mint 1 jo haverre, nem vagyok neki teher....
igy volt eddig, most szilveszterkor elegge osszevesztunk, hogy mondtam neki 18 ev alatt minden szilveszteremet otthon toltottem... menjunk mar el valahova, de o nem akart,ugy volt h baratnojevel akarta tolteni
itt eleg csunyan osszevesztunk, aztmondtam hogy fel fogom jelenteni aztan tiltottam
.... vegul megkertem mikest had menjek ele vele, mondja k, megbeszelunk idopontot, aztmondja kijon elem keletire, ott varok keletin hat csak nem jon.... felhivom, aztmondja mindjart ottlesz, kesobb meg kikapcsolta a telefonjat
igy nem talalkoztam vele.... felhivom tomit h itt vagyok pesten o erre ovult a telefonba hogy hagyjam mar ot beken, menjek akarhova mashova
vegul lent az aluljaroban, keletin a metronal odajon hozzam nehany velem egykoru, eloszor megkerdezte hogy hivnak... etc....korulvesznek aztmondjak pakoljak ki.... nah faszom bele, ugy gondoltam most volt eleg
kis lokdosodes es kiabalas utan tudtukra adtam hogy semmi penz nincs nalam, erre egyik megszolal segitene e ha elvagnam a torkod.... mondom neki vagjad ugysincs nalam semmi zse... nem is akartam vedekezni csak alltam ott, vartam hatha tenyleg elovesz egy kest es leszur, de vegul nem, elmentek.... aztan felultem 1 vonatra, hazajottem
ezt a pmet latom tomitol:

Quote (David_ibolykane @ Mon, Dec 31 2007, 05:02pm)
SZIA R1C1!
Képzeld, sikerült Marcinak rábeszülnie a szüleit, h menjenek el otthonról... így hát sajnos házibuliba kell mennem, amire TE IS JÖHETTÉL VOLNA, ha mondjuk pár órával késöbb akarod bejelenteni, h feljelentesz... naon rossz időzítésed volt mad.gif , de ha egy picit és elgondolkoztál volna, és beszéltél volna vmi értelmes emberrel, aki ismeri a teljes helyzetet, ő is azt mondta volna, hogy többet vesztesz, ha feljelentesz, minthogy élvezed h elviszlek mindenhova.


Nah haverokban, nőkben, piában gazdag szilveszterezést és boldog újévet kívánok! Nekem meglesz, szal nemkell viszont kívánnod! smile.gif

nah csáó!


felhivom otthonrol is, es megintcsak leuvolti a fejem hogy hagyjam beken es menjek mashova, es h tobbet nem talalkozunk.... igazabol legutobb azt mondta hogy egesz jo ember lett belolem, es o is jolerzi magat velem, kiveve persze amikor be vagyok baszva es neki kell cipelnie
a gond az h ugy erzem kotodok tomihoz... es nemtom mitcsinaljak most
the end


ahogy tomi kerte a pmben, szeretnek ertelmes emberekkel beszelni, hajra hunsub
ha a story valamelyik resze nem vilagos szivesen leirom bovebben....
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2012 03:42pm
háát nem tudom nekem olyan szokatlanak tunt manapság hogy csajok is járnak kocsmába:P csocsoznak oszt oda megyek vagy valami de a csocso skillem 0 aztán dumálgatunk oszt le kapom de sok csaj akar velem járni nem tudom mért :S
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 28 2012 03:44pm
már mondtam is a telefonba ugye, de azért leírom ide is, hátha nem hallott mindenki arról a beszélgetésről...szóval a mai napom kész rémálom volt, a cég a csőd szélére sodródott egy rossz befektetés miatt, a válsághelyzetről tárgyaltunk kb 3 óráig. Ezután még tudtam volna ugye menni, de a feleségemnél kiverte a biztosítékot ez a találka dolog, mondván vele már alig foglalkozom, mindig csak a haverok etc... egy pesti hotelben száll meg ma estére, hát remekül érzem magam... ezután lementem szegedre a rokonokhoz halászlét enni ( ekkor telefonáltam út közben) ott pedig a nagymamámat kellett kórházba szállítani allergiás roham miatt, hát fasza kis nap nem mondom... mire hazaérek az még lesz 1-2 óra, most is laptopról vagyok kénytelen ide postolni egy bocsánatkérést...
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2012 03:44pm
naszoval az fl em teljesen kihalt :/ igy kéne az fl emre pár kocka biggrin.gif tongue.gif nem kell gazdagnak lenned lol csak ne heti 1-2 orát d2-z tongue.gif

de nem ilyen mint sondor hogy ha cucolni akkarnál vele még az el runát is elopja
volt sok friendem a sok segitségem által felvehetlek fl re etc ofc manapság nem d2 zök igy már nem látom öket igy ezért hagytam amba

össze foglalva need firend's gáz de ez van :/
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 28 2012 03:45pm
Quote (SummertimeClothes @ 28 Oct 2012 21:44)
már mondtam is a telefonba ugye, de azért leírom ide is, hátha nem hallott mindenki arról a beszélgetésről...szóval a mai napom kész rémálom volt, a cég a csőd szélére sodródott egy rossz befektetés miatt, a válsághelyzetről tárgyaltunk kb 3 óráig. Ezután még tudtam volna ugye menni, de a feleségemnél kiverte a biztosítékot ez a találka dolog, mondván vele már alig foglalkozom, mindig csak a haverok etc... egy pesti hotelben száll meg ma estére, hát remekül érzem magam... ezután lementem szegedre a rokonokhoz halászlét enni ( ekkor telefonáltam út közben) ott pedig a nagymamámat kellett kórházba szállítani allergiás roham miatt, hát fasza kis nap nem mondom... mire hazaérek az még lesz 1-2 óra, most is laptopról vagyok kénytelen ide postolni egy bocsánatkérést...


döbi még beszélt is vele telefonon 8dd
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll