d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1119912001201120212031440Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2020 08:23am
Quote (-joey- @ 3 Nov 2020 15:20)
Akkor az volt a törvény, most meg papíron mindenki egyenlő, de szerintem ennek ellenére sokkal több gyűlölet van a levegőben, mint akkor.


azert inkabb lennek most neger amerikaban mint a hatvanas evekben.
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Nov 3 2020 08:35am
Quote (Fej @ Nov 3 2020 03:23pm)
aminek egy nagyon jelentős részét a demokraták gerjesztik

szerintem amúgy kb tök mindegy melyik lesz, mindkettő a globalista elitet szolgálja ki

Bernie papa lett volna egy normális alternatíva, de a saját politikai oldala csinálta ki, ami így nekünk magyaroknak is ismerős lehet


wtf?
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Nov 3 2020 08:43am
Quote (smokingcanrevealhiddenlasertraps @ 3 Nov 2020 15:35)
wtf?


?

felgyújtották fél amerikát a george floyd ügyre hivatkozva

ennek a szartengernek a nagyrészét pedig a bal oldal tolta, olyan szervezeteket felhasználva mint a blm

de lehet én látom rosszul és ez az egész george floyd ügy nem direkt lett gerjesztve a választások miatt, hanem a fekete közösségnek pont ennél a palinál lett elege és nincs is összefüggés, ezt viszont erősen kétlem

This post was edited by Fej on Nov 3 2020 08:45am
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 3 2020 09:05am
Quote (Fej @ Nov 3 2020 03:43pm)
?

felgyújtották fél amerikát a george floyd ügyre hivatkozva

ennek a szartengernek a nagyrészét pedig a bal oldal tolta, olyan szervezeteket felhasználva mint a blm

de lehet én látom rosszul és ez az egész george floyd ügy nem direkt lett gerjesztve a választások miatt, hanem a fekete közösségnek pont ennél a palinál lett elege és nincs is összefüggés, ezt viszont erősen kétlem


nehany evente vannak ilyenek, nem ez volt az elso, nem hinnem, hogy egy direkt gerjesztett dologrol lenne szo
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Nov 3 2020 09:17am
Quote (jarabekg @ 3 Nov 2020 16:05)
nehany evente vannak ilyenek, nem ez volt az elso, nem hinnem, hogy egy direkt gerjesztett dologrol lenne szo


hát ilyen még nem volt szerintem

Seattlet, egy 1 milliós várost autonóm városnak kiáltottak ki, megszüntették a rendőrséget és egy ilyen helyi basszájba fekete gyereket választottak meg vezetőnek, aki előtte narit árult :D

érdekes mód ennek a városnak is demokrata polgármestere volt, velünk ellentétben (nálunk viktor azt mondja baloldali médiatúlsúly van, ami egy faszság), náluk tényleg full balos a mainstream média és úgy kommunikálták ezt az egészet, hogy micsoda hősök akik boltokat rabolnak ki, illetve erősen szelektáltak a hírek között, nem tudom hány rendőr halt meg és ezek közben valahogy mindig kimaradtak a hírekből, mindez pont a választások előtt, Bidden még el is ment Floyd temetésére aki amúgy egy drogdíler és fegyveres rabló volt

Kb 2 éve (?) volt a story h a büntetlen előéletű irodista fekete srácra ráhívta a saját szomszédasszonya a rendőröket, mert azt hitte betörő

Kijöttek a rendőrök, srác kijött a saját házából, nem emlékszem egy szendvics, vagy mobil volt a kezében, agyonlőtték a kékek a saját kertjében, érdekes mód annak akkor nem volt igazi média visszhangja, mert nem pont a választások előtt lőtték le szerencsétlent...
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Nov 3 2020 09:19am
Quote (Fej @ Nov 3 2020 03:43pm)
?

felgyújtották fél amerikát a george floyd ügyre hivatkozva

ennek a szartengernek a nagyrészét pedig a bal oldal tolta, olyan szervezeteket felhasználva mint a blm

de lehet én látom rosszul és ez az egész george floyd ügy nem direkt lett gerjesztve a választások miatt, hanem a fekete közösségnek pont ennél a palinál lett elege és nincs is összefüggés, ezt viszont erősen kétlem


felgyujthattak volna az egeszet tbh, rendorsegi epuletekkel kezdve

eleg sok hasonlo eset volt mar amerikaban, ahol rendorok embereket oltek meg, borszintol fuggetlenul

lehet te is az utcara mennel, ha az allam fizetne egy szervet, amibol te annyit latsz a zinternetre felrakott videokbol, hogy szorakozasbol embereket ol :wacko:
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2020 09:47am
Quote (Fej @ 3 Nov 2020 16:17)
hát ilyen még nem volt szerintem

Seattlet, egy 1 milliós várost autonóm városnak kiáltottak ki, megszüntették a rendőrséget és egy ilyen helyi basszájba fekete gyereket választottak meg vezetőnek, aki előtte narit árult :D

érdekes mód ennek a városnak is demokrata polgármestere volt, velünk ellentétben (nálunk viktor azt mondja baloldali médiatúlsúly van, ami egy faszság), náluk tényleg full balos a mainstream média és úgy kommunikálták ezt az egészet, hogy micsoda hősök akik boltokat rabolnak ki, illetve erősen szelektáltak a hírek között, nem tudom hány rendőr halt meg és ezek közben valahogy mindig kimaradtak a hírekből, mindez pont a választások előtt, Bidden még el is ment Floyd temetésére aki amúgy egy drogdíler és fegyveres rabló volt

Kb 2 éve (?) volt a story h a büntetlen előéletű irodista fekete srácra ráhívta a saját szomszédasszonya a rendőröket, mert azt hitte betörő

Kijöttek a rendőrök, srác kijött a saját házából, nem emlékszem egy szendvics, vagy mobil volt a kezében, agyonlőtték a kékek a saját kertjében, érdekes mód annak akkor nem volt igazi média visszhangja, mert nem pont a választások előtt lőtték le szerencsétlent...


amúgy nem az, lehet, hogy darab számra több jobboldali sajtó van már, de olvasottságban azért többszöröse az olvasottsága a baloldali/ellenzéki újságoknak mint a kormánypártiaknak, még akkor is ha ez leginkább a jobboldali sajtó ócska minőségének tudható be leginkább
Member
Posts: 34,315
Joined: May 17 2006
Gold: 3,911.00
Nov 3 2020 09:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Nov 2020 16:47)
amúgy nem az, lehet, hogy darab számra több jobboldali sajtó van már, de olvasottságban azért többszöröse az olvasottsága a baloldali/ellenzéki újságoknak mint a kormánypártiaknak, még akkor is ha ez leginkább a jobboldali sajtó ócska minőségének tudható be leginkább


De akkor nem a bal oldali sajtóból van túlsúly Levi, hanem az olvasottságából :D

This post was edited by Fej on Nov 3 2020 09:54am
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Nov 3 2020 10:50am
Quote (Fej @ 3 Nov 2020 16:54)
De akkor nem a bal oldali sajtóból van túlsúly Levi, hanem az olvasottságából :D


hát ha x oldal több embert ér el akkor annak van túlsúlya imo hiába csinálja azt egy vagy ötszáz médiumon keresztül
legalábbis sztem erről beszélt orbi
Member
Posts: 26,538
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Go Back To Magyar Topic List
Prev1119912001201120212031440Next
Add Reply New Topic New Poll