d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2jsp Technikai Segítség
Prev1373839404142Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 08:42am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 03:31pm)
Tegyél rendet a politika topicban, mert ez nevetséges.

Igen, cpt írt 3 bunkó hozzászólást, erre vanek csinált belőle egy 10 oldalas flamet. végre volt valami normális beszélgetés a subon, úgyhogy most helyre kell állítani a minőség:szar arányt és el kell basznia mindenki másnak is a szórakozását. Mert közben amúgy többen normálisan használtuk a topicot.
Szóval úgy gondolja, hogy 3 kis bunkóságért lehet hatszor spammolni a baromságait oldalakon keresztül.

Ideje lenne már valamit kezdeni a helyzettel, mert rohadtul unalmas. A vicces képes topicot egyből kinyitattad, de ezzel a helyzettel nem kezdessz semmit. Miért? Nyilvánvalóan szándékosan provokálja ki ezeket a helyzeteket. A többiek sem ártatlanok, de nélküle legalább hamar lecsengenek, de ő képtelen nem ezen lovagolni minden nap egész nap.
Ne mond már nekem, hogy ezzel nem lehet semmit csinálni. Meg hogy ugyanazt a coralos fost be lehet postolni naponta háromszor.


spam+flame+personal pic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59704209&f=129&p=480329438
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59704209&f=129&p=480328356
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59704209&f=129&p=480328440
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59704209&f=129&p=480328523
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59704209&f=129&p=480328708


Ezek csak az ismételt spammolt dolgok. A többi töltetlék flame benne sincsen. Nem lehet egyszer szólni, folyamatosan muszáj gerjeszteni a vitát. Igen cpt bunkó volt, ezt elismerem, de ez a vergődés és topic szétbaszás sokkal nagyobb károkat okoz a többieknek.
Teljesen szét van baszva a hunsub miatta. Csak flame az egész meg a spamjai felváltva. Leszarom mennyire ontopic a coralos a vicces topicban, kurvára mindenki tudja, hogy csak provokálás az egész.


ha már ennyire lovagolsz a szabályokon, akkor hagy idézzek én is:

1. Tilos a szidalmazó, sértegető, rasszista, lealacsonyító tartalom, az erőszakoskodás, megfélemlítés, zaklatás vagy fenyegetés.

azt hiszem ez cpt_ghost barátunk postjainak 90%-ra igaz, nem csak az általad felsorolt háromra

15. Tilos több felhasználói fiókot létrehozni - csak egy fiók engedélyezett személyenként. Semmilyen esetben nem hozhatsz létre több fiókot egy személy számára.

ebben az esetben a GordonBajnai és dotosport accok, melyek köztudottan cpt_ghost multijai, miért is vannak engedélyezve? nem egy postjában utalt rá, hogy igen ő cpt és azért kreálta az accokat, mert 90 nap suspenden volt


szerintem első sorban ezt kellene kigyomlálni, utána visszatérhetünk arra, hogy kit idegesít egy topic szabályszerű használata (képek postolása a képek topicba)

ami pedig a personal pic reportodat illeti:

facebookról van a kép, ami publikus oldal, és a fotó is publikus, innentől kezdve nem beszélhetünk arról, hogy engedély nélküli kép megosztás

de majd namechange eldönti, hogy kinek volt igaza

ja és még annyit, hogy nem provokálok semmit szándékosan, egyszerűen csak nem hagyom, hogy a cpt-félék büntetlenül mocskolódhassanak, sajnálom, ha ez neked nem tetszik, és azt is amilyen kárt ez okoz

This post was edited by TuskesVanek on Sep 20 2014 08:49am
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 20 2014 09:03am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 16:42)
ha már ennyire lovagolsz a szabályokon, akkor hagy idézzek én is:

1. Tilos a szidalmazó, sértegető, rasszista, lealacsonyító tartalom, az erőszakoskodás, megfélemlítés, zaklatás vagy fenyegetés.

azt hiszem ez cpt_ghost barátunk postjainak 90%-ra igaz, nem csak az általad felsorolt háromra

15. Tilos több felhasználói fiókot létrehozni - csak egy fiók engedélyezett személyenként. Semmilyen esetben nem hozhatsz létre több fiókot egy személy számára.

ebben az esetben a GordonBajnai és dotosport accok, melyek köztudottan cpt_ghost multijai, miért is vannak engedélyezve? nem egy postjában utalt rá, hogy igen ő cpt és azért kreálta az accokat, mert 90 nap suspenden volt


szerintem első sorban ezt kellene kigyomlálni, utána visszatérhetünk arra, hogy kit idegesít egy topic szabályszerű használata (képek postolása a képek topicba)

ami pedig a personal pic reportodat illeti:

facebookról van a kép, ami publikus oldal, és a fotó is publikus, innentől kezdve nem beszélhetünk arról, hogy engedély nélküli kép megosztás

de majd namechange eldönti, hogy kinek volt igaza

ja és még annyit, hogy nem provokálok semmit szándékosan, egyszerűen csak nem hagyom, hogy a cpt-félék büntetlenül mocskolódhassanak, sajnálom, ha ez neked nem tetszik, és azt is amilyen kárt ez okoz


Nem az a probléma, hogy egyszer megmondod neki, hogy bunkó és kész. Hanem hogy oldalakon keresztül nyomod és les se szarod, hogy közben cpt-n kívül hány másik ember fonalát baszod el.
csak a saját sértődöttséges érdekel, a ártatlan áldozatok száma nem.
Tudod, ha neked is minden oldalra jutott volna 1 darab kétsoros beszólásod, akkor nem írtam volna ide sem, mert az elbújik a sok között. De te megtöltöd ezzel a fossal az egész topicot. oldalakon keresztül csak ez.
Küld el egyszer, vagy küld el pmben, de ne baszd szét más normális emberek szórakozását. tudod nem csak vele basztál ki, hanem még legalább 4-5 másikkal is.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 09:07am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 04:03pm)
Nem az a probléma, hogy egyszer megmondod neki, hogy bunkó és kész. Hanem hogy oldalakon keresztül nyomod és les se szarod, hogy közben cpt-n kívül hány másik ember fonalát baszod el.
csak a saját sértődöttséges érdekel, a ártatlan áldozatok száma nem.
Tudod, ha neked is minden oldalra jutott volna 1 darab kétsoros beszólásod, akkor nem írtam volna ide sem, mert az elbújik a sok között. De te megtöltöd ezzel a fossal az egész topicot. oldalakon keresztül csak ez.
Küld el egyszer, vagy küld el pmben, de ne baszd szét más normális emberek szórakozását. tudod nem csak vele basztál ki, hanem még legalább 4-5 másikkal is.


alapvetően az a baj, hogy az öregeknek ti simán elnézitek ezt a magatartást, aztán meglepődtök azon, hogy egyszer valakinél kiborul a bili

teljesen jogosan tettem szóvá, hogy bunkó módon viselkedik, ő pedig továbbra is flamel vissza... tudod kettőn áll a vásár, és ti már túlságosan hozzászoktatok ahhoz az elvhez, hogy majd az új gyerek abbahagyja

nem írhatom le, miért kaptam warnt, de tizedannyi flame nem volt abban a postban, mint amit ez a gyerek naponta tízszer kioszt magából...

legalább lásd be egy kicsit az én igazamat is, nem kell jóba lenni meg ilyesmi, de fogadd el, hogy nem ok nélkül vannak ezek a dolgok

This post was edited by TuskesVanek on Sep 20 2014 09:09am
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2014 09:13am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 14:42)
ha már ennyire lovagolsz a szabályokon, akkor hagy idézzek én is:

1. Tilos a szidalmazó, sértegető, rasszista, lealacsonyító tartalom, az erőszakoskodás, megfélemlítés, zaklatás vagy fenyegetés.

azt hiszem ez cpt_ghost barátunk postjainak 90%-ra igaz, nem csak az általad felsorolt háromra

15. Tilos több felhasználói fiókot létrehozni - csak egy fiók engedélyezett személyenként. Semmilyen esetben nem hozhatsz létre több fiókot egy személy számára.

ebben az esetben a GordonBajnai és dotosport accok, melyek köztudottan cpt_ghost multijai, miért is vannak engedélyezve? nem egy postjában utalt rá, hogy igen ő cpt és azért kreálta az accokat, mert 90 nap suspenden volt


szerintem első sorban ezt kellene kigyomlálni, utána visszatérhetünk arra, hogy kit idegesít egy topic szabályszerű használata (képek postolása a képek topicba)

ami pedig a personal pic reportodat illeti:

facebookról van a kép, ami publikus oldal, és a fotó is publikus, innentől kezdve nem beszélhetünk arról, hogy engedély nélküli kép megosztás

de majd namechange eldönti, hogy kinek volt igaza

ja és még annyit, hogy nem provokálok semmit szándékosan, egyszerűen csak nem hagyom, hogy a cpt-félék büntetlenül mocskolódhassanak, sajnálom, ha ez neked nem tetszik, és azt is amilyen kárt ez okoz


Azzal hogy te folyamatosan gerjeszted a feszültséget zakltasz másokat.
Ez már egy dolog ami miatt kibaszhatnának a faszba.

Próbáld meg bizonyítani hogy az ő multija volt.

Facebookról sem postolhatsz képet, zárt oldalnak számít, és ameddig azt nem mondja hogy postolhatod a képét addig nem is szabad.

Ezt jól elbasztad kisfiam. Ha nagyon a határokat akarod feszegetni akkor rosszul csinálod mert már megint hülyét csináltál magadból.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 09:20am
Quote (Smat @ Sep 20 2014 04:13pm)
Azzal hogy te folyamatosan gerjeszted a feszültséget zakltasz másokat.
Ez már egy dolog ami miatt kibaszhatnának a faszba.

Próbáld meg bizonyítani hogy az ő multija volt.

Facebookról sem postolhatsz képet, zárt oldalnak számít, és ameddig azt nem mondja hogy postolhatod a képét addig nem is szabad.

Ezt jól elbasztad kisfiam. Ha nagyon a határokat akarod feszegetni akkor rosszul csinálod mert már megint hülyét csináltál magadból.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70874643&f=129&p=475836477 - utolsó előtti sor

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71219310&f=129 - topic címe

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=478116063 - ez se rossz

többet is találhatsz, ha használod a google-t

ami a feszültséget illeti: nem hinném, hogy volt már példa arra, hogy valakit azért bannoljanak, mert néhány alacsony ingerküszöbű felhasználó képtelen visszafogni magát

ami a facebookos képet illeti: ha így van akkor vállalom a büntetést, benéztem
- bár azt azért hozzátenném, hogy ilyen alapon az egész best of facebook topic warnolható lenne, gondolom az ott postolt egyének sem adtak rá engedélyt

mellesleg csak úgy megjegyezném, hogy legalább egy stickyben adhatnál a kultúrának, és kimosnád a szádat, mielőtt postolsz

vagy ha képtelen vagy rendesen megnyilvánulni, inkább postold a /care topicba

This post was edited by TuskesVanek on Sep 20 2014 09:25am
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 20 2014 09:26am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 17:07)
alapvetően az a baj, hogy az öregeknek ti simán elnézitek ezt a magatartást, aztán meglepődtök azon, hogy egyszer valakinél kiborul a bili

teljesen jogosan tettem szóvá, hogy bunkó módon viselkedik, ő pedig továbbra is flamel vissza... tudod kettőn áll a vásár, és ti már túlságosan hozzászoktatok ahhoz az elvhez, hogy majd az új gyerek abbahagyja

nem írhatom le, miért kaptam warnt, de tizedannyi flame nem volt abban a postban, mint amit ez a gyerek naponta tízszer kioszt magából...

legalább lásd be egy kicsit az én igazamat is, nem kell jóba lenni meg ilyesmi, de fogadd el, hogy nem ok nélkül vannak ezek a dolgok


Én a legelején elismertem, hogy bunkó volt, nem ez a probléma és ezt az amit valami miatt nem akarsz felfogni. Igen, bunkó volt.
De a topicot miért kell szétbaszni miatta?
Nem, nem az a baj, hogy szóvá tetted. Hanem az, hogy oldalakon keresztül nyomod be újra és újra ugyanazt, leszarva mindenki mást, aki nem tehet az egészről.
Te nem azzal baszol ki, akivel bajod van, hanem mindenki mással.
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2014 09:27am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 15:20)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70874643&f=129&p=475836477 - utolsó előtti sor

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71219310&f=129 - topic címe

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66577410&f=129&p=478116063 - ez se rossz

többet is találhatsz, ha használod a google-t

ami a feszültséget illeti: nem hinném, hogy volt már példa arra, hogy valakit azért bannoljanak, mert néhány alacsony ingerküszöbű felhasználó képtelen visszafogni magát

ami a facebookos képet illeti: ha így van akkor vállalom a büntetést, benéztem

mellesleg csak úgy megjegyezném, hogy legalább egy stickyben adhatnál a kultúrának, és kimosnád a szádat, mielőtt postolsz

vagy ha képtelen vagy rendesen megnyilvánulni, inkább postold a /care topicba


Ha téged annyira zavar hogy cptnek multija van akkor reportold és ne itt lovagolj rajta.

De te azt nem érted meg(vagy megérted csak vicces szerinted hogy 10-15 ember szó szerint a halálodat kívánja)hogy amit csinálsz az zaklatás. Lehet bármiről véleményed, de ezt úgy kell előadni hogy ne nyíljon ki 20 embernek a bicska a zsebében.
Az meg hogy naponta 3x benyomod a WD képeket a képek topicba, nc.
Ha fele annyit postolnál mint amennyit most és annak a fele normális post lenne, mindenki leszállna rólad és békesség lenne.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 20 2014 09:27am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 20 2014 04:26pm)
Én a legelején elismertem, hogy bunkó volt, nem ez a probléma és ezt az amit valami miatt nem akarsz felfogni. Igen, bunkó volt.
De a topicot miért kell szétbaszni miatta?
Nem, nem az a baj, hogy szóvá tetted. Hanem az, hogy oldalakon keresztül nyomod be újra és újra ugyanazt, leszarva mindenki mást, aki nem tehet az egészről.
Te nem azzal baszol ki, akivel bajod van, hanem mindenki mással.


jól van öregem, akkor elnézést kérek a politika topicért

csak az a bajom, hogy kb. én vagyok az egyetlen akitől ezt kiköveteled, mintha az egész flame az én hibám lenne

semmi nem változik azzal, hogy én elnézést kérek, cpt ugyanúgy fog viselkedni a jövőben

This post was edited by TuskesVanek on Sep 20 2014 09:30am
Member
Posts: 42,994
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 20 2014 09:31am
Quote (TuskesVanek @ 20 Sep 2014 17:27)
jól van öregem, akkor elnézést kérek a politika topicért

csak az a bajom, hogy kb. én vagyok az egyetlen akitől ezt kiköveteled, mintha az egész flame az én hibám lenne


Szólj egyszer és annyi, ha bajod van valakivel. Akkor engem nem fog érdekelni. Engem az a sok oldalas flametenger zavar. Mert megöli a topicot.
Különösen ajánlom figyelmedbe az összeszedett postjaidat, hogy egymás után ugyanazt nyomod be oldalakon keresztül.

Nem kell hagynod magad, csak az intenzitást tekerd lejjebb, hogy ne terítse be az egész fórumot.
Member
Posts: 3,018
Joined: Jun 20 2010
Gold: 265.00
Sep 24 2014 03:14pm
hali!
lenne egy olyan problémám hogy a battlefield 4et megkaptam ingyen, felhasználóval együtt és amikor elakarom indítani a játékot azt irja ki hogy battlelog web plugin letöltése ,de mindig megszakad , probáltam mind 3 böngészővel, valakinek volt ilyen problémája a játékkal?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404142Next
Add Reply New Topic New Poll