d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev123456966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 11:17am
Quote (imnoise @ Nov 1 2010 07:10pm)
ma equalizer? jakoś konkretnie się nazywa? przetestowałbym jak się da.


nie ma eq, to jest ten standardowy odtwarzacz nie ma on chyba nazwy
Member
Posts: 25,692
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,919.66
Nov 1 2010 11:26am
Galasy S z Froyo Darky's Raw Steel Edition v2.2

Czekam aktualnie teraz na cos fajniejszego niz ta wersja 2.2 ... pewnie jeszcze z tydzien i bedzie cos kozackiego :>
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 1 2010 11:34am
Quote (zYwi3c @ 1 Nov 2010 18:26)
Galasy S z Froyo Darky's Raw Steel Edition v2.2

Czekam aktualnie teraz na cos fajniejszego niz ta wersja 2.2 ... pewnie jeszcze z tydzien i bedzie cos kozackiego :>


8 listopada Samsung podobno ma przedstawic swoj nowy telefon zrobiony razem z google aka Nexus 2. Jezeli bedzie to Galaxy S w nowej obudowie to przez rok mamy najlepszy telefon na rynku pod wzgledem softu ;)

Quote
Internet aż huczy od nowych plotek o Nexusie Two, o którym my też wspominaliśmy wczoraj. Pojawiają się jednak coraz to nowe informacje. Najpierw blogger z androidcentral wypisał czemu jego zdaniem na evencie 8 Listopada pojawi się nowy telefon Samsunga z Gingerbreadem na pokładzie, sygnowany "Google Experience" (tak jak między innymi G1). Potem doszły spekulacje, że ten telefon to będzie Nexus Two, bo to idealny moment na wejście z nim na rynek - razem z wypuszczeniem Gingerbreada, którego premiera jest jak wiemy bliska, bo pan piernik stoi już przed Googleplexem. No a teraz wydaje się to już nieuchronne, bo Gizmodo właśnie ogłosiło, że ich informator widział Nexusa Two na własne oczy, i że jest to Samsung. Nowy Nexus wygląda łudząco podobnie do Galaxy S, ma czarny, lśniący tył, o łagodnych brzegach. Ekran wydaje się być ten sam co w Galaxy S, czyli 4 calowy Super AMOLED. Telefon ma kamerę z przodu, co wyróżnia go od większości amerykańskich Galaxy. To pasuje do przypuszczeń o wprowadzeniu video chatu do GTalka na Androida razem z Gingerbreadem. Cóż, czy te informacje się sprawdzą, oraz jakie dokładnie wnętrze będzie miał nowy telefon, dowiemy się 8 Listopada, a zdjęcie wyżej to wyobrażenie Gizmodo nowego telefonu.
Wydaje się, że rynek Androida jest tak zalany świetnymi hardware'owo telefonami, że Google nie chce wychodzić przed grupę, i wyda nam powtórkę z Galaxy, przynajmniej bez TouchWiza. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 11:37am
Quote (groom @ Nov 1 2010 07:34pm)
8 listopada Samsung podobno ma przedstawic swoj nowy telefon zrobiony razem z google aka Nexus 2. Jezeli bedzie to Galaxy S w nowej obudowie to przez rok mamy najlepszy telefon na rynku pod wzgledem softu ;)

myslisz ze tylko na to ich stac?

This post was edited by Tomeczek on Nov 1 2010 11:38am
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 1 2010 11:42am
Quote (Tomeczek @ 1 Nov 2010 18:37)
myslisz ze tylko na to ich stac?


To ma byc telefon typowo developerski robiony przez samsunga dla google sprzedawany pod nazwa Nexus Two. Galaxy S jest obecnie najlepszym sprzetowo telefonem na rynku, wiec mysle, ze raczej nie jest to wada. Dokladnie tak samo bylo z nexusem one aka htc desire, telefony identyczne.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 11:59am
Quote (groom @ Nov 1 2010 07:42pm)
To ma byc telefon typowo developerski robiony przez samsunga dla google sprzedawany pod nazwa Nexus Two. Galaxy S jest obecnie najlepszym sprzetowo telefonem na rynku, wiec mysle, ze raczej nie jest to wada. Dokladnie tak samo bylo z nexusem one aka htc desire, telefony identyczne.


Mysle ze google nie zawiedzie i wprowadzi jako pierwsze dual core i tegre 2, jesli specyfikacja bedzie na poziomie galaxy s to porazka. Coraz wiecej telefonow ma lepsze bebechy od sgs i z kazdym miesiacem bedzie to szlo do przodu. Z nexusem one bylo chyba troche inaczej, wyszedl on jakis czas przed desire i byl absolutnym numerem jeden w dniu swojej premiery.
Member
Posts: 14,117
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Nov 1 2010 01:33pm
Quote (groom @ 1 Nov 2010 19:15)
Galaxy S bez umowy kosztuje 2k wiec pewnie pomylil ci sie model z i5700. Cala rodzina Galaxy juz jest calkiem spora, na oko 10 telefonow.

Do autora. Mam kolege na studiach ktory pisze dla android.com.pl. Ostatnio smialismy sie, ze przez ten caly hype na androida ich forum przezywa masowy naplyw osob ktore lubia zadawac podstawowe pytania bez zapoznania sie z elementarzem przez co robi sie straszny burdel. Nie pomagasz im :p

Tak, chodziło mi o i5700.
Bo android.com.pl jest mało przejrzyste, a przynajmniej ja mam zawsze problemy z połapaniem się w temacie np. zmiany oprogramowania, chociaż już w gimnazjum bawiłem się oprogramowaniem telefonów, co prawda sam praktycznie nic nie tworzyłem, ale i tak mam raczej troche większe pojęcie jak to wszystko działa od przeciętnej osoby.
Problem jest w tym, że np. dla Magica niby do wszystkiego są gotowe tutoriale i FAQ, ale nie ma jakiegoś ogólnego tematu, takiego drogowskazu gdzie iść i co czytać, żeby np. zmienić oprogramowanie. W i5700 to wszystko jest chyba bardziej zautomatyzowane, a w Magicu musieliśmy wszystko robić ręcznie. SPL, radio, recovery, rom etc., sporo pojęć, po kilka sposobów na rozwiązanie każdego problemu, ktoś, kto pierwszy raz wszedł na forum może nie wiedzieć od czego zacząć.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 1 2010 01:37pm
Quote (toyo @ Nov 1 2010 09:33pm)
Tak, chodziło mi o i5700.
Bo android.com.pl jest mało przejrzyste, a przynajmniej ja mam zawsze problemy z połapaniem się w temacie np. zmiany oprogramowania, chociaż już w gimnazjum bawiłem się oprogramowaniem telefonów, co prawda sam praktycznie nic nie tworzyłem, ale i tak mam raczej troche większe pojęcie jak to wszystko działa od przeciętnej osoby.
Problem jest w tym, że np. dla Magica niby do wszystkiego są gotowe tutoriale i FAQ, ale nie ma jakiegoś ogólnego tematu, takiego drogowskazu gdzie iść i co czytać, żeby np. zmienić oprogramowanie. W i5700 to wszystko jest chyba bardziej zautomatyzowane, a w Magicu musieliśmy wszystko robić ręcznie. SPL, radio, recovery, rom etc., sporo pojęć, po kilka sposobów na rozwiązanie każdego problemu, ktoś, kto pierwszy raz wszedł na forum może nie wiedzieć od czego zacząć.


co racja to racja :(
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 1 2010 01:59pm
Quote (imnoise @ Nov 1 2010 05:54pm)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Android_robot.svg/80px-Android_robot.svg.png
Android– system operacyjny dla urządzeń przenośnych takich jak telefony komórkowe, tablety PC i netbooki. Android jest rozwijany przez Google i oparty na jądrze Linux oraz oprogramowaniu GNU. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. (kupioną później przez Google), później przeszedł pod skrzydła Open Handset Alliance.

Ostatnio coraz popularniejszy OS na smartfony (i nie tylko), również wśród userów tego forum. Z tego względu zdecydowałem się na założenie tego tematu, aby nie mieszać w temacie o telefonach. Rozmawiamy o oprogramowaniu, telefonach z andkiem oraz problemami z tym związanymi. Zapraszam do dyskusji oraz przypominam o patronacie Rogala.

Garść informacji:
największe, wszystkomające, polskie forum o andku: http://forum.android.com.pl/
oficjalna stronka: http://www.android.com/


nie wydaje kasy na takie rzeczy. nokia 6310i here
Member
Posts: 8,831
Joined: Oct 17 2005
Gold: 20.00
Nov 1 2010 02:11pm
może podzielcie się jakie fajnie appsy macie/znacie, bo jest tego taki ogrom że nie mam czasami sił już grzebać ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev123456966Next
Add Reply New Topic New Poll