d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Történet-bóca+jozef > Azaz A Tl'dl Rész
12323Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 9 2010 08:51am
Szabályok:
-Ez legyen az utolsó ilyen téma a fórumon!
-kérlek ne tegyétek tönkre,mármint engem nem érdekel de ha már a többség kíváncsi a részletekre és fejleményekre és ez az utolsó ilyen topic akkor tartsuk meg.
-flame helyett légyszi kivételesen rendes beszélgetés menjen,most én is hajlani fogok rá és igyekszem elfogadni a másik véleményét!


Többen írtátok hogy kíváncsiak vagytok a Bicebócás sztori tl'dl részére is.
Nem akartam felhozni internetre az én és a másik problémáit de én is csinálok hülyeségeket,a múltkor berágtam a kemmiiiis topicra.
Mivel akkor bicebóca ferdített sztorija felkerűlt így jobbnak láttam hogy a többi része is derűljön ki,a baj csak az hogy sokszor én is méregből beszélek vagy nem tudom jól kifejezni magam.
Nem flame topicot szeretnék!Mindössze jobbnak látom hogy akkor egy tl'dr cikkel rendbe tegyem amit többszőr is elszúrtam,a sztori
jöjjön ki teljesbe és ne az itteni századik newfagtól jött mese menjen.


A sztori több mint fél éve kezdődött.Egyik este Bicebóca elkérte Capitanyótól az msn címem és rámírt.Én addig a lackettős meg ricis ügyeket messziről sem hallottam,bár nem mintha akkor ez számított volna valamit.
Első éjszakát végigbeszéltük,fix téma nélkül,semmi szerelem satöbbi.A következő két hét úgyszint így telt el.Minden nap úgy telt el hogy alig vártuk beszéljünk a másikkal.Reggel,délben és este,ő a suliból én munkából rohantam
hogy újra tudjunk beszélgetni.Részemről tényleg csak barátság volt.
Másfél-két hét lehetett amikor az msn már kevésnek bizonyúlt,hát váltottunk mobilra.Éjjel nappal telefonálgattunk és azt már lehetett a suliban és munkahelyen is.
Talán pár telt el az első hívás óta mikor szóba került egy rl tali,baráti,hát megbeszéltünk egyet a hétvégére.
Igen,az első tali,pont olyan volt amire nem számítottam.A barátnőjével Renivel jött ki mert egyedűl nem.Azt első óra azzal telt el hogy vihogtak,hülyéskedtek mint egy hét-nyolc éves és nem tudtam magam hova tenni de
aztán elváltunk Renitől és beugrottunk Aréna plázába hogy a kinti "büfében" megiszunk valamit a nagy melegben.Órákig voltunk kint,teljesen más emeber volt mint abban az egy órában amit Renivel töltöttünk.
Jól éreztük magunkat,beszélgettünk,élveztük a nyarat meg minden de eljött a napnak a vége és búcsúztunk.Még itt sem volt szó szerelemről.
Na így hogy az első tali lement a telefonos és msn-es beszélgetések tovább folytatódtak és jött a következő meg következő tali és eljött a nagy nap...

Minden nap találkoztunk,hétköznap és hétvégén,akár délelőtt délután vagy éjszaka dolgoztam szakítottam rá időt ahogy ő is.
Bejártuk az egész várost,minden nap más hely,más étterem,más vendéglő,más szórakozóhely,más pláza.Mindig volt valami ahova lel tudtunk indulni legyen az lepusztult kis gyroszos vagy elegáns francos hely.
Egy hónapja ha ismertük egymást mikor bemutattuk egymást a szülőknek és utána már jöttek is az itt-és ottalvásos éjszakák,nappalok viszont minnél több volt belőlük annál rosszabbul kezdtem/kezdtük érezni magunkat.
Egy tizenhat éves lánynak nem erre volt szüksége ahogy nekem sem de megbeszélni a dolgokat nem lehetett,hiába akartam én pedig túlságosan megszerettem ahogy szerintem ő is engem.
Nem akartuk hogy vége legyen de folytatni sem akartuk viszont megbeszélni nem tudtuk a dolgot.Egyikünknek sem volt jó hogy minden nap az összes szabadidőnket együtt töltjük.
Rengetegszer elgondolkodtam rajta hogy kell-e ez nekem de nem mertem lépni...

A dolgok kezdtek elfajulni,túl sok volt a pénzszórás,túl sokszor láttam jónak hogy ajándékozok mert szeretem,túl sokszor volt hogy mindent meg akartam tenni hogy neki(k) jobb legyen.Nem felvágásként,egyáltalán,nem sajnálok egy forintot sem
és ezt ő tudná leginkább elmondani vagy aki irl is ismer csak néha az ideg beszél belőlem,a harag és az idő...

A tl'dl rész kkb ennyi de hogy szaftos rész is legyen a vergődő egyéneknek pár kiemelt sztorit még mesélnék:

--Talán egy hónapja ha jártunk amikor Renivel meg Bicebócával Árkádban nézelődtünk,épp cipőt indultam venni magamnak de akkor volt az hogy Bicebóca cipője felett lejárt az idő.Hát uccu neki,nézzünk szét hátha találunk majd neki valamit amit majd később megvesz.
garage Store,Osiris cipő 25K.Jól is nézett ki,jól is állt neki,utolsó darab és hát én nem hagyhattam ott.Megvettem hogy akkor legalább a karácsony le van tudva,én majd veszek magamnak máskor mert az enyém még bírja neki meg fontos.Persze ő nem akarta engedni hogy megvegyem,sírva rohant ki
az üzletből mikor kifizettem és Reni ment megnyugtatni.Persze örűlt neki később de akkor nagyon a szívére vette a dolgot....


-Bicebócának 6300-ás telefonja volt amíkor megismertem nekem meg Samsung 8300-ás. Nekem és neki is nagyon bejött a nokia.Mivel én sűrűn azaz pontosabban 1-2 havonta cserélek telefont egyik nap elvittem magammal újat vásárolni.Ki is néztünk egy 6600i slide-ot.Kicsit átvertem mert mert láttam hogy neki nagyon tetszik és
minden áron olyat szeretne ezért megvettem de akkor még nem tudta hogy neki lesz.Itt most nem volt sírós jelenet,örült az új telefonnak amit nagyon szeretett.Eltelt egy hónap,már majdnem karácsony volt.Decemberben kezdtek előjönni a viták köztünk.
Egyik nap sírva felhív hogy Reni a mosdóban véletlen kiverte a kezéből a telefont ami elromlott.Nem tudtam mit mondani rá.A régi telefonját én használtam hogy ne kelljen újat vennem meg amúgy is nagyon bejött nekem.
Este átmentem nővérével a camponába hogy nézek majd magamnak telefont.Tényleg saját részre akartam venni.LG gt502,Bicebócának nagyon tetszett,olyat szeretett volna a slide után.
Amikor a szerződést írtuk megkérdeztem hogy nincs-e véletlen rózsaszínbe mert akkor inkább olyat vinnék.Hogy hogyan,miért jutottam el addig a kérdésig nem tudom.
Sajnos rózsaszínben nem volt ezért vettem feketét amit boldogan vittem haza.A nővére egyből próbált lebeszélni róla hogy odaadjam neki,persze egy szerelmes embernek aztán lehet magyarázni.

Átadni nehezebb volt mint megvenni.Próbáltam nem úgy hazaállítani hogy júúúj nézd mit kaptál és ezért csak fel akartam vinni megmutatni neki és amikor már csodálgatja akkor mondanám meg hogy ő kapta.Persze ez nem volt egyszerű,nem lehetett akkor már beszélni vele,flegma volt,
nem törődött senkivel,hagyjuk őt mert ő tévét néz. Akkor úgy felhúztam magam vagy csak simán leesett hogy hülye vagyok hogy másnap eladtam a telefont mert én úgy már nem nem akartam használni hogy mindig az az eeste jusson eszembe róla.
Elmondani ugye persze nem akartam hogy eladtam,nehogy abból is vita legyen de lett.Az elején csak kamuztam hogy tudod baba most van 16 órás töltésen és otthon hagytam meg a többi de azt az első elsütése után már nem tudtam többször beadni.

/folyt köv....

This post was edited by banyek on Jan 9 2010 08:57am
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 9 2010 08:52am
...hát el kellett mondani valahogy hát beadtam neki hogy meg voltam szorúlva pénzügyileg és hogy eladtam de majd a héten veszek majd másikat....



-kövi szaftos sztori az muter.
Én kijöttem mind az én mind az ő családjával.Persze itthon vannak néha összeröffenések meg muter sem alapeset de semmivel sem másabb az én családom mint másé.
Persze Bicebóca ki nem állhatta a családom,soha nem vette fel nekik a telefont,nem írt nekik sms-t még akkor sem amikor "eltűntem" két napra és anyu kétségbe volt esve és kérte hogy mondja meg tud-e rólam valamit.




-Albérlet,na igen,húzós...
Mivel utálta anyám és oda nem akart lejárni és hogy ne napi négy órám azzal menjen el hogy utazom hozzá és vissza ha épp nem alszom náluk rábeszélt hogy a szomszéd utcába vegyek ki egy albérletet.
Itt már nem volt minden oké,sűrűn összekaptunk(azaz ő) dolgokon és hát az én zsebem sem aranyból van ezért nem nagyon hajlottam a dologra de addig erőlködött míg adtam egy esélyt.Nem neki,nem magamnak hanem úgy,mondjuk úgy hogy a változásnak.
Hátha jobb lesz,közel vagyunk,sűrűn találkozhatunk,nem kell mindig együtt lennünk de mégis bármikor összeugorhatunk ha hiányzunk egymásnak,végre nincs ott anyám akit nem csípett,végre nem csak náluk lehetünk.
Na két hónap albérletben.Három talán négy napot voltam ott de abból egy a be és egy a kiköltözés volt.A többit mind náluk töltöttük mert ő nem akart átjönni hog neki messze van a szomszéd utca meg tudom is én.


-A verekedéses sztori:


-23-án karácsony elötti nap sikerült végleg szakítanunk.Pont jókor,igen.Feledhetetlen karácsony és szilveszter volt.
Lényeg hogy 28-án meg volt beszélve hogy találkozunk.Átmegyek erre hogy én mit keresek ott,ő most nem ér rá mert az új pasijával beszél msn-en.Mondom ok,akkor másnap,elviszem a cuccaim és akkor maradjunk ennyiben.
Eljött a másnap,megbeszélt időpont.szitu ugyanez.Elfelejtette hogy találkozni kellene.Persze akkor már én is teljesen kész voltam.Óriási szóváltás,zengett a ház,összedobált minden cumót de mint lomtalanításkor szoktak.Egy kupac szemét kb.
A hörcsögöket akik szét voltak választva mert egy perc alatt megették volna egymást összerakta hogy visszaadja azt a ketrecet amit tőlem kapott a nővére,a dvd lejátszót amin az öccse szokta nézni kedvenc rajzfílmjét a madagaszkár kettőt,ruhákat,telefonokat(jah anyjának vittem kettőt+1 Bicebócának hogy azon ingyen tudtuk hívni egymást)
tisztálkodási szereket,élelmiszert meg mindent.A pakolás után bezárkózott a szobába és nem akrart kiengedni a házból.A kulcsokat én előző nap letettem hogy az akkor többet nem kell így sehogy nem tudtam kimenni.Egy órát dekkoltam a földszinti kanapén hogy megvárjam anyját aki majd kienged.
na anyja meg is jött.Vele próbáltam megbeszélni hogy az osiris cipő had maradjon mert nincs a lánynak másik amiben járhatna vagy a dvd lejátszó amin a gyerek szokott rajzfílmet nézni de a ketrec is mert a két hörcsög megeszi egymást és nincs másik nekik.
A kabátot is próbáltam ott tartatni hogy ne a nővére kabátjába kelljen mennie.




Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2010 08:52am
:zzz:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 9 2010 08:52am
lolnoob
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 9 2010 08:52am
ez epik lesz
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 9 2010 08:52am
...hát el kellett mondani valahogy hát beadtam neki hogy meg voltam szorúlva pénzügyileg és hogy eladtam de majd a héten veszek majd másikat....



-kövi szaftos sztori az muter.
Én kijöttem mind az én mind az ő családjával.Persze itthon vannak néha összeröffenések meg muter sem alapeset de semmivel sem másabb az én családom mint másé.
Persze Bicebóca ki nem állhatta a családom,soha nem vette fel nekik a telefont,nem írt nekik sms-t még akkor sem amikor "eltűntem" két napra és anyu kétségbe volt esve és kérte hogy mondja meg tud-e rólam valamit.




-Albérlet,na igen,húzós...
Mivel utálta anyám és oda nem akart lejárni és hogy ne napi négy órám azzal menjen el hogy utazom hozzá és vissza ha épp nem alszom náluk rábeszélt hogy a szomszéd utcába vegyek ki egy albérletet.
Itt már nem volt minden oké,sűrűn összekaptunk(azaz ő) dolgokon és hát az én zsebem sem aranyból van ezért nem nagyon hajlottam a dologra de addig erőlködött míg adtam egy esélyt.Nem neki,nem magamnak hanem úgy,mondjuk úgy hogy a változásnak.
Hátha jobb lesz,közel vagyunk,sűrűn találkozhatunk,nem kell mindig együtt lennünk de mégis bármikor összeugorhatunk ha hiányzunk egymásnak,végre nincs ott anyám akit nem csípett,végre nem csak náluk lehetünk.
Na két hónap albérletben.Három talán négy napot voltam ott de abból egy a be és egy a kiköltözés volt.A többit mind náluk töltöttük mert ő nem akart átjönni hog neki messze van a szomszéd utca meg tudom is én.


-A verekedéses sztori:


-23-án karácsony elötti nap sikerült végleg szakítanunk.Pont jókor,igen.Feledhetetlen karácsony és szilveszter volt.
Lényeg hogy 28-án meg volt beszélve hogy találkozunk.Átmegyek erre hogy én mit keresek ott,ő most nem ér rá mert az új pasijával beszél msn-en.Mondom ok,akkor másnap,elviszem a cuccaim és akkor maradjunk ennyiben.
Eljött a másnap,megbeszélt időpont.szitu ugyanez.Elfelejtette hogy találkozni kellene.Persze akkor már én is teljesen kész voltam.Óriási szóváltás,zengett a ház,összedobált minden cumót de mint lomtalanításkor szoktak.Egy kupac szemét kb.
A hörcsögöket akik szét voltak választva mert egy perc alatt megették volna egymást összerakta hogy visszaadja azt a ketrecet amit tőlem kapott a nővére,a dvd lejátszót amin az öccse szokta nézni kedvenc rajzfílmjét a madagaszkár kettőt,ruhákat,telefonokat(jah anyjának vittem kettőt+1 Bicebócának hogy azon ingyen tudtuk hívni egymást)
tisztálkodási szereket,élelmiszert meg mindent.A pakolás után bezárkózott a szobába és nem akrart kiengedni a házból.A kulcsokat én előző nap letettem hogy az akkor többet nem kell így sehogy nem tudtam kimenni.Egy órát dekkoltam a földszinti kanapén hogy megvárjam anyját aki majd kienged.
na anyja meg is jött.Vele próbáltam megbeszélni hogy az osiris cipő had maradjon mert nincs a lánynak másik amiben járhatna vagy a dvd lejátszó amin a gyerek szokott rajzfílmet nézni de a ketrec is mert a két hörcsög megeszi egymást és nincs másik nekik.
A kabátot is próbáltam ott tartatni hogy ne a nővére kabátjába kelljen mennie.

Lényeg hogy este otthon vettem észre hogy olyan dolgokat is bepakolt amiket nem kellett volna mint az utazóbérlete meg stb...
Egyből hívtam anyját hogy másnap átviszem de neki mert Bicebócával nem szívesen találkozom mert abból csak további vita lesz és ezt meg is értette és megegyeztünk a másnapban.
Persze Bicebóca egyből hat sms-el indított hogy mi az hogy nálam van,holnap délre vigyem ki neki mert az neki fontos és kell.Direkt nem válaszoltam hogy ne legyen balhé de anyja reggel felhívott hogy a lánya sír hogy neki azonnal kell a bérlet és hogy kiviszem-e neki.Hiába győzködtem hogy
nem ésszerű most találkozni a végén abban maradtunk hogy rendben,kiviszem.
Anyu is jött mert mentünk vásárolni.A tali az árkád bejáratánál volt.Bóca pont akkor ért oda de nem jött oda hanem a telefonját nyomogatta.Ócska tornacipőben volt,szakadt nadrágban,anyuja felsőjében és a nővére kabátjában vlt hogy visszaadta nekem azokat amiket tőlem kapott.
Mi gondoltunk egyet és bementünk addig C&A-ba hogy addig had telefonáljon.Ezt kétszer is megtettük mert még fél óra múlva is telefonált.
Elszívtunk két cigit és még akkor sem jött volna oda vagy köszönt volna.Oda sem nézett.A végén odamentem hozzá és odaadtam neki az ottmaradt dolgokat.
Már ment volna el mikor megkérdeztem nem iszik-e egy üditőt bent hogy átmelegedjen meg mondtam neki hogy nekem nincs szükségem azokra a dolgokra amit már egyszer neki adtam ezért vigye vissza és télen minuszban ne szakadt ruhákban mászkáljon.Persze ő a nagy,a nagy tini aki majd megoldja magának a problémákat és se mekibe nem jött be sem a dolgokat nem fogadta vissza.
Ahogy elment felhívtam anyuját hogy minden rendben,átadtam a dolgokat de a lány fel fog fázni így oldjuk meg neki a cipőt meg a kabátot,nadrágot stb.Megbeszéltük ha máshogy nem beadja hogy vaterán vett ugyanolyat,majd vigyem át.(amúgy akkor mi még jóba voltunk anyujával,megbeszéltük hogy attól hogy mi volt köztünk mi még leheünk jóba és bármikor találkozhatunk az után is,a lánnyal meg ne foglalkozzak ha ez nem tetszik neki)



Member
Posts: 22,445
Joined: Aug 31 2007
Gold: 8,203.38
Jan 9 2010 08:52am
webcomic
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 9 2010 08:52am
asdadasd

This post was edited by Frostler on Jan 9 2010 08:53am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 9 2010 08:53am
Mi bementünk vásárolni anyuval hogy Bicebóca már elment.Árkádban hogy végeztünk átmentünk keletibe de a metrón összefutottunk Nikivel(nem sunshinebaby :rofl: ) meg bicebócával akin új 20k-s osiris volt.Akkor volt hogy odamentem és megköszöntem neki a fél évet,megkérdeztem tőle hogy ugyan honnan volt neki pénze a cipőre és ugye nem a lopott hetvenezerből vette-e mire Niki elkezdett üvölteni hogy én milyen egy ember vagyok és elrohantak.
Keletibe szálltunk,Bicebócáékkal úgyszint összefutottunk és ugyanúgy szócsata következett de nem volt pofon,nem volt az hogy anyám megtépett volna valakit.ez a része már ferdítés.


Na egyenlőre ennyi mert már zsibbadnak az újaim,így is hosszú lesz.Rengeteg minden kimaradt de így is kevesen fogják majd végigolvasni.A tördelésért szorri,notepdban kellett megírnom mert többször is áramszünet volt amíg írtam.


Szorri lac hogy ez megint a téma de így korrekt mindenki részére hogy tisztába vannak téve a dolgok,igaz kicsit elkanyarodtam itt-ott és nem tudtam mindent leírni mert lehetetlen.sok volt az a fél év,sok mondanivalóval :)
Member
Posts: 22,445
Joined: Aug 31 2007
Gold: 8,203.38
Jan 9 2010 08:53am
küldd át pdfben és beköttetem
Go Back To Magyar Topic List
12323Next
Closed New Topic New Poll