d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Renta Chorobowa W Polsce
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,080
Joined: Jun 28 2006
Gold: 1,000.01
Jun 9 2023 01:16am
Świetnie się czuje polski podatnik czytając takie wysrywy
Member
Posts: 36,114
Joined: Aug 4 2014
Gold: 10.00
Jun 9 2023 01:55am
Quote (hef @ Jun 9 2023 09:16am)
Świetnie się czuje polski podatnik czytając takie wysrywy


Co za różnica czy fifi dostanie socjal czy podpierdoli ten hajs jakiś urzędnik państwowy? Albo wydadzą to na swoje diety? :D

W tym kraju lepiej już nie będzie 😅

This post was edited by Mis_Nom on Jun 9 2023 01:55am
Member
Posts: 14,571
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,820.17
Jun 9 2023 04:30am
Quote (Pozdrawiam @ 9 Jun 2023 05:46)
Fifi jestes chory ale na nieróbstwo a na to renty nie dają


Nawet jak wybłaga ten tysiąc renty to jak się utrzyma?
Pokoju za to nie wynajmie, chyba że na jakiejś głębokiej prowincji i dieta czokoszokowa. W tym kraju tona węgla kosztuje już 2-3 tysiące.
Będzie musiał wynajmować pokój/mieszkanie bez płacenia i liczyć na to, że wynajmujący będzie czekał dwa lata aż sąd przyklepie wyrzucenie z mieszkania. I po tych dwóch latach wynajmować ponownie.
Zdarzają się też jednak wynajmujący którzy nie czekają tych dwóch lat i starają się w różny sposób wykurzyć pasożyta, np wprowadzają się z psem rottweilerem.
Więc życie w Polsce może być pełne emocji.
Member
Posts: 36,114
Joined: Aug 4 2014
Gold: 10.00
Jun 9 2023 04:42am
Quote (Ironfister @ Jun 9 2023 12:30pm)
Nawet jak wybłaga ten tysiąc renty to jak się utrzyma?
Pokoju za to nie wynajmie, chyba że na jakiejś głębokiej prowincji i dieta czokoszokowa. W tym kraju tona węgla kosztuje już 2-3 tysiące.
Będzie musiał wynajmować pokój/mieszkanie bez płacenia i liczyć na to, że wynajmujący będzie czekał dwa lata aż sąd przyklepie wyrzucenie z mieszkania. I po tych dwóch latach wynajmować ponownie.
Zdarzają się też jednak wynajmujący którzy nie czekają tych dwóch lat i starają się w różny sposób wykurzyć pasożyta, np wprowadzają się z psem rottweilerem.
Więc życie w Polsce może być pełne emocji.


Ja mu wynajmę pokój u siebie na wiosce będzie se grał w gierki ino trawnik mi czasem wykosi a jak mu sie nie spodoba to na lotnisko mam rzut beretem będzie mógł wracać na wyspy



This post was edited by Mis_Nom on Jun 9 2023 04:46am
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jun 9 2023 05:16am
W Polsce mam zapisane na mnie 2 mieszkania, a z racji ze jestem nierobem i nie bede ich mogl utrzymac, to je sprzedam i mam juz plan, ze kupie aparat fotograficzny i wyrusze w podroz po swiecie, najpierw Europa a na koniec moze wylece do jakiegos kraju na wyspie, gdzie jest ciagle cieplo i woda w morzu czysta, ze bede mogl spac pod golym niebem codziennie i juz tam zostane...

Moje nierobstwo to na pewno efekt choroby psychicznej. Przeciez ja w klasie maturalnej wyladowalem u psychiatry, a lekarz stwierdzil ze moj stan jest powazne, wypisal mi miesiac zwolnienia ze szkoly i kazal brac psychotropy na schizofrenie jeszcze przez conajmniej rok czasu, a ja przestalem brac po miesiacu i jestem niebezpieczny...

Pogodzilem sie juz ze swoim marnym losem, 28 latek ktory nigdy nie mial i nie bedzie mial dziewczyny, umre prawiczkiem.

A w gierki juz nie gram za bardzo, zaraz sprzedaje golda w osrs za fg na jsp i wpadnie mi troche fgzjordow. No chyba ze te opensource gry.

Ja teraz albo czytam newsy w internecie albo bawie sie swoim VPS z openBSD i robie to co tutaj: https://wiki.ircnow.org/index.php?n=Minutemin.Bootcamp

Niedlugo kupuje kolejne pol roku, wiec bede mial vps do maja 2024 xD. Moge ogarniac php i robic swoje forum xD.
Member
Posts: 53,923
Joined: Jun 17 2007
Gold: 156.87
Warn: 50%
Jun 9 2023 05:18am
Dali Ci Fifi dwie rączki do pracy, a Ty nic nie robisz. Zginiesz kiedyś w tym świecie.
Member
Posts: 17,760
Joined: Apr 10 2018
Gold: 1,000.00
Jun 9 2023 05:29am
Quote (Phil_Smith @ Jun 9 2023 01:16pm)
W Polsce mam zapisane na mnie 2 mieszkania, a z racji ze jestem nierobem i nie bede ich mogl utrzymac, to je sprzedam i mam juz plan, ze kupie aparat fotograficzny i wyrusze w podroz po swiecie, najpierw Europa a na koniec moze wylece do jakiegos kraju na wyspie, gdzie jest ciagle cieplo i woda w morzu czysta, ze bede mogl spac pod golym niebem codziennie i juz tam zostane...

Moje nierobstwo to na pewno efekt choroby psychicznej. Przeciez ja w klasie maturalnej wyladowalem u psychiatry, a lekarz stwierdzil ze moj stan jest powazne, wypisal mi miesiac zwolnienia ze szkoly i kazal brac psychotropy na schizofrenie jeszcze przez conajmniej rok czasu, a ja przestalem brac po miesiacu i jestem niebezpieczny...

Pogodzilem sie juz ze swoim marnym losem, 28 latek ktory nigdy nie mial i nie bedzie mial dziewczyny, umre prawiczkiem.

A w gierki juz nie gram za bardzo, zaraz sprzedaje golda w osrs za fg na jsp i wpadnie mi troche fgzjordow. No chyba ze te opensource gry.

Ja teraz albo czytam newsy w internecie albo bawie sie swoim VPS z openBSD i robie to co tutaj: https://wiki.ircnow.org/index.php?n=Minutemin.Bootcamp

Niedlugo kupuje kolejne pol roku, wiec bede mial vps do maja 2024 xD. Moge ogarniac php i robic swoje forum xD.


ładnie napisane
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jun 9 2023 05:30am
Quote (ibs @ Jun 9 2023 11:18am)
Dali Ci Fifi dwie rączki do pracy, a Ty nic nie robisz. Zginiesz kiedyś w tym świecie.


Umiem pisac ponad 100 slow na klawiaturze w minute, szkoda ze nie jestem na tyle wyksztalcony z komputerow, zebym mogl sobie w domu siedziec codziennie przed laptopem i miec z tego hajs. :/ Bedac idiota jak ja, to ciezko na tym swiecie...

Nienawidze musiec czegos robic, jak mam isc do pracy, to wole sie powiesic, codziennie o tym mysle... Dzisiaj mnie czeka telefon na terapie, musze zadzwonic do nich i zalatwic, zeby do mnie terapeutka zadzwonila.

Zostalo mi 2 lata do stalego pobytu, to po uzyskaniu stalego pobytu bede mogl dostac benefit w Anglii, a jesli sie okaze, ze jestem chory umyslowo, to nawet £700 miesiecznie + oplacanie mi lokum.

Ale ja i tak sprzedam kiedys mieszkania i wylece w podroz po swiecie i zostane gdzies, gdzie jest dobrze.
Member
Posts: 28,411
Joined: May 11 2007
Gold: 7,433.29
Jun 9 2023 05:30am
Witam ja nie biore psychotropow ale w niedziele jade na download festival sluchac slipknot
Banned
Posts: 2,057
Joined: Mar 5 2023
Gold: 45.69
Warn: 20%
Jun 9 2023 05:31am
Quote (Shapiro @ Jun 9 2023 11:30am)
Witam ja nie biore psychotropow ale w niedziele jade na download festival sluchac slipknot


no to zazdro, ja gdybym byl normalny, to tez bym pojechal, a ze jestem chory umyslowo nierob, to w niedziele bede lezal w lozku i sluchac cwierkania ptaszkow
Go Back To Polska Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll