d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Egy Nagyon Komoly Topic
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2023 08:12am
Quote (amrzeh @ Jun 9 2023 03:57pm)
én azóta is így tolom:

https://i.imgur.com/7VZxgPq.png


lenyalnám a keresztet a homlokodról
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 9 2023 09:02am
engem specko kurvara erdekelne, hogy kem mit ert el, mi tortent vele ibizan etc
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 9 2023 12:24pm
Quote (Jancsipapa @ Jun 9 2023 01:30pm)
10 évesen egy kurva nagy dolog, hogy már lakást tudtál venni... Gratulálok!


30 évesen amúgy
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 9 2023 01:57pm
3 eve koltoztem ki stockholmba felesegemmel. Az eleje kurva szar volt, fel evig nem talaltam melot, aztan szepen alakulgattak a dolgok. Felvettek egy zenei tech unikornishoz, szeptemberben vettunk kint egy meno lakast a belvarosban. Majusban ofc ujra jott a szopokor. Az itteni tech cenan vegigsoport egy kemeny kirugasi hullam, az osszes ceg mai befektetesi token elt, eleg nagy leepiteseket csinalt, nalunk is elkuldtek az emberek 15%-at. Kaptam egy epic vegkielegitest, es szerencsere mostanra talaltam uj munkat is, de nem volt egyszeru az elet.

A telek nagyon kemenyek, a svedek meg furak egy kicsit, de nagyjabol sikerult beilleszkedni. Ha nincs is meg az a tarsasagi elet ami megvolt otthon, azert lettek barataink itt is. Szenvedosen, de a kapcsolatunk is kibirta hala a jo egnek.
Member
Posts: 11,431
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 9 2023 02:20pm
Wow hogy beindult a topic :) Ha már én nyitottam igyekszek mindenre reagálni. :DD
Nem hittem hogy ennyire nyitottak lesztek <3

Quote (amrzeh @ Jun 9 2023 01:00pm)
Sok változás volt az elmúlt pár évben. Három éve elkezdtem terápiára járni, abból kettő évet csoportosra, amiből úgy érzem, nyugodt szívvel fogok most a hónap végén kilépni. Eközben egy évig nem ittam alkoholt, másfélig meg nem toltam semmi egyebet sem. Utána volt azért visszaesésem, de közel fél éve tiszta vagyok.

Nem rég véget ért egy kilenc éves kapcsolatom, költöztem, de amúgy jól vagyok. Nagyon sokat változtam akár ha csak az utolsó évet is veszem figyelembe, hosszabb távlatot nézve pedig értelemszerűen még többet és úgy érzem, hogy a jó irányba. Van még min dolgoznom, de azt hiszem, hogy elkezdeni és beleállni a dologba volt igazán nehéz.

Felhagytam a nagyon vad bulizásokkal, illetve a DJ-skedéssel. Viszont nem is olyan rég belevágtam komolyabban a konceretszervezésbe, bookingba. Azt hiszem most vannak először az életemben hosszú távú terveim, elképzeléseim. Eddig mindig csak menekültem, most viszont úgy érzem, hogy magamat és a környezetem építem.


Atyavilág :/ Remélem azért nem vagy egyedül ezzel a sok szarral, és jó emberek vesznek körül.
Maga a Dj-skedés is rossz élményekhez köthetőek, vagy hajlamosít arra, hogy esetleg visszaessél? Alapból aki a zenét szereti/zenével foglalkozik az nehezen válik meg tőle :c

Quote (anyd @ Jun 9 2023 01:13pm)
Szerintem utoljára Tomi nagypapájának a szőlősében találkoztunk, az meg volt vagy 10 éve
Elvégeztem az egyetemet
idén 10 évesek leszünk barátnőmmel
van 2 macskánk
a magyarországi keresetek felső 5%-át keresem
vettünk egy lakást a 12. kerületben


Hja.. milyen jó időszak is volt az még 10 éve.. :) Dejó már mindenkinek hogy elköltözött, én szüleim lakását örököltem tesómmal (anyum nevén volt) és most azt újítjuk.. ahogy tudjuk.
Neki nagycsalád, 3 gyerekkel szóval ja.. előny hogy van egy ekkora házunk, méghozzá kurvajó helyen.

Quote (Jancsipapa @ Jun 9 2023 01:35pm)
Na de hogy én is írjak valamit ide: kicsit kipenditettem a magántanári oldalt, vállalkozásban csinálom ezt egy ideje, ahogy most a közoktatás áll, mindig lesz munkám...

Úgyhogy én vagyok a Fidesz-kommunikációs tanár, akinek 3 hónap nyári szünete van, nekem tényleg van ennyi :D


hmm, sokszor gondolkodtam azon h már annyival is gecisokat lehetne keresni hogy kiírod h lehet veled beszélgetni, meghallgatod a másikat, és barát leszel 1 órára xdd
az embereknek rohadtul igényük van arra, hogy őszintén beszéljenek gondjaikról, rengeteg felgyülemlett stressz van a mai világban, eléggé begyepesedett a Magyarok nagy része, mindenki csak a saját érdekeit nézi
Jót is már csak azért tesznek, hogy ezzel kiváltsanak a másikból egy impulzust, és kapjanak szeretetet cserébe.

Quote (jarabekg @ Jun 9 2023 09:57pm)
3 eve koltoztem ki stockholmba felesegemmel. Az eleje kurva szar volt, fel evig nem talaltam melot, aztan szepen alakulgattak a dolgok. Felvettek egy zenei tech unikornishoz, szeptemberben vettunk kint egy meno lakast a belvarosban. Majusban ofc ujra jott a szopokor. Az itteni tech cenan vegigsoport egy kemeny kirugasi hullam, az osszes ceg mai befektetesi token elt, eleg nagy leepiteseket csinalt, nalunk is elkuldtek az emberek 15%-at. Kaptam egy epic vegkielegitest, es szerencsere mostanra talaltam uj munkat is, de nem volt egyszeru az elet.

A telek nagyon kemenyek, a svedek meg furak egy kicsit, de nagyjabol sikerult beilleszkedni. Ha nincs is meg az a tarsasagi elet ami megvolt otthon, azert lettek barataink itt is. Szenvedosen, de a kapcsolatunk is kibirta hala a jo egnek.


Pedig hányszor hallottam emberektől, hogy Svédországban imádnak mindenkit, van meló, nyitottak, barátságosak, elfogadóak.. Aztán ja.. :/
Bízok abban, hogy innentől jól alakulnak majd a dolgok nálad is :) Köszönöm neked is hogy postoltál ^^
Member
Posts: 31,213
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 9 2023 03:34pm
Quote (jarabekg @ Jun 9 2023 09:57pm)
3 eve koltoztem ki stockholmba felesegemmel. Az eleje kurva szar volt, fel evig nem talaltam melot, aztan szepen alakulgattak a dolgok. Felvettek egy zenei tech unikornishoz, szeptemberben vettunk kint egy meno lakast a belvarosban. Majusban ofc ujra jott a szopokor. Az itteni tech cenan vegigsoport egy kemeny kirugasi hullam, az osszes ceg mai befektetesi token elt, eleg nagy leepiteseket csinalt, nalunk is elkuldtek az emberek 15%-at. Kaptam egy epic vegkielegitest, es szerencsere mostanra talaltam uj munkat is, de nem volt egyszeru az elet.

A telek nagyon kemenyek, a svedek meg furak egy kicsit, de nagyjabol sikerult beilleszkedni. Ha nincs is meg az a tarsasagi elet ami megvolt otthon, azert lettek barataink itt is. Szenvedosen, de a kapcsolatunk is kibirta hala a jo egnek.


És milyen poziban melozol?
Member
Posts: 20,790
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 11 2023 03:27am
Mi történt veletek általánosságban az elmúlt x évben?
Harom eve teljesen a padlon voltam. Egy honap alatt balesetem volt, az arcomon sebhely maradt, mar ezt is nehez volt feldolgoznom. Következö hetre ra kirugtak a munkahelyemröl, az arra következö hetre meg az alberletemet is felmondtak.
Beletelt egy fel evbe mire talpra birtam allni minden szempontbol. Most egy kis cegnel dolgozok, amikor kezdtem ket eve csak negyen voltunk, viszont mar 16 före birtunk nöni. Nagyjabol duplajat keresem mint anno, mindenkivel jol kijövök, es tulora az nincs.
Összehasonlitas keppen az ügynöksegnel 5 ev utan amikor felmondtak nekem valami masfel honapnyi tuloram volt. Sikerült egy csodaszep alberletet is talalni, konditerem, medence, squash terem meg egy raklap mas dolog jar hozza.

Milyen emberré váltatok, ahhoz képest amit terveztetek elérni?
Meglepödtem magamon, egesz iskola alatt kerültem az embereket, mostanaban viszont teljesen kinyiltam es akarhova megyek ismerösökbe botlok.

Sikerült elérni kitűzött céljaitokat?
Corona alatt teljesen elengedtem magamat, ezt probalom rendbe rakni. Ott tartok hogy tavaly ota 12 kilot fogytam es elkezdtem közben ujbol rendesen gyurni.
Iden leszek 30, lassan szeretnek sajat ceget alapitani, de valoszinüleg a mostani munka mellett fogom kicsiben kezdeni, ez most a következö cel.
Masik kis cel hogy letegyem a felsöfoku Japan nyelvvizsgat.
Member
Posts: 35,522
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2023 05:46am
Quote (anyd @ Jun 9 2023 11:34pm)
És milyen poziban melozol?


marketing data scientist
Member
Posts: 26,533
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jun 11 2023 05:58am
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2023 13:46)
marketing data scientist


B)
Member
Posts: 22,308
Joined: Jun 21 2005
Gold: 10,542.77
Jun 11 2023 06:16am
Quote (jarabekg @ Jun 9 2023 09:57pm)
3 eve koltoztem ki stockholmba felesegemmel.


Május 29-én voltam kint egy konferencián, nagyon szép város.

Ezt a képet este fél 10 körül lőttem. :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll