d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1497498499
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 785
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 08:13am
No wiadomo 😋 ino w taka pogode to masakra nic sie robic nie da uziemilem sie XD🤷‍♀️


No gorąco jest :wacko:
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 10:44pm
w taki skwar zrobie szczawiowej na ochlode. miesa nie chce sie jesc raczej przy upale :unsure:
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 28 2026 02:10am
w taki skwar zrobie szczawiowej na ochlode. miesa nie chce sie jesc raczej przy upale :unsure:


Racja, ja chyba nie zjem nic na obiadek albo jakieś owoce
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 28 2026 02:10am
Makaron z kurakiem chili limonka
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 28 2026 02:20am
Makaron z kurakiem chili limonka


Myślałem że tam więcej ryb się je drogi kolego
Member
Posts: 785
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 28 2026 05:09am
Schabowe, ziemniaczki, mizeria.
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 28 2026 05:18am
Myślałem że tam więcej ryb się je drogi kolego


Zgadza sie ale w nowym miejscu za duzo czasu spedzam w robocie, nie mam kiedy łowić i jeszcze nie wiem gdzie :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1497498499
Add Reply New Topic New Poll