d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1269270271272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 727
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 09:20am
nie śpię. idę pod prysznic i potem do lidla po browar i syrop z buraka dla ojca :ph34r:


Też myślałem nad tym, żeby się wjebać jeszcze raz pod prysznic.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 09:57am
Też myślałem nad tym, żeby się wjebać jeszcze raz pod prysznic.


no obudziłem sie troszkę dzięki temu bo znowu kurwa cały dzień spałem xD i się wkurwiłem bo nie było już tego soku a wczoraj cały karton stał albo wykupili w co wątpie albo zeszły z oferty ;x
Member
Posts: 727
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 09:58am
no obudziłem sie troszkę dzięki temu bo znowu kurwa cały dzień spałem xD i się wkurwiłem bo nie było już tego soku a wczoraj cały karton stał albo wykupili w co wątpie albo zeszły z oferty ;x


Jaki sok? Ty tak po tych lekach śpisz? :(
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 10:03am
Jaki sok? Ty tak po tych lekach śpisz? :(


100% sok z buraka był 0.5l za 20zł. podobno bardzo zdrowy a dla ojca chciałem kupić bo kiedyś mi o takim wspominał że by chciał ;/ no nic może w aptece będzie. nie wiem po czym ale tak ostatnio mam. może dlatego że ciepłej wody nie miałem i nie mogłem się wykąpać i pobudzić. teraz pachnący ogolony świeży i kupiłem sobie 6pak coca coli w puszcze i dwa redbulle i mogę nakurwiać całą noc :P
Member
Posts: 727
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 10:11am
100% sok z buraka był 0.5l za 20zł. podobno bardzo zdrowy a dla ojca chciałem kupić bo kiedyś mi o takim wspominał że by chciał ;/ no nic może w aptece będzie. nie wiem po czym ale tak ostatnio mam. może dlatego że ciepłej wody nie miałem i nie mogłem się wykąpać i pobudzić. teraz pachnący ogolony świeży i kupiłem sobie 6pak coca coli w puszcze i dwa redbulle i mogę nakurwiać całą noc :P


Coca-Cola chyba nawet lepsza niż ten Redbull ;)
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 10:16am
Coca-Cola chyba nawet lepsza niż ten Redbull ;)


jak 6pak wezmiesz to po 2zł puszka B) wsadziłem do zamrażary i w nocy będę nakurwiał :drool: cho na pól wypijemy :blush:
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 27 2026 10:22am
Member
Posts: 727
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 10:31am
jak 6pak wezmiesz to po 2zł puszka B) wsadziłem do zamrażary i w nocy będę nakurwiał :drool: cho na pól wypijemy :blush:


No to polej do szklany!
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 10:31am
No to polej do szklany!


.... :mellow:
Member
Posts: 727
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 10:32am
.... :mellow:


Mówiłeś na pół :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev1269270271272Next
Add Reply New Topic New Poll