☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Obiad
Prev
1
496
497
498
499
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 49432
Replies: 4986
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4971
Jun 27 2026 07:55am
Quote (
BrakNicku @ 27 Jun 2026 15:38
)
Mało kalorii drogi kolego, obawiam się że taka dieta może spalić cenne kilogramy
No pół kilo mięska wołowego to mało, ale jak ciepło to sie jesc nie chce, dobije biało białkiem wieczorowa pora
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4972
Jun 27 2026 07:57am
Quote (
kondes @ 27 Jun 2026 15:55
)
No pół kilo mięska wołowego to mało, ale jak ciepło to sie jesc nie chce, dobije biało białkiem wieczorowa pora b)
Prowit i mlekopan zrobi robote
kondes
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4973
Jun 27 2026 07:58am
Quote (
BrakNicku @ 27 Jun 2026 15:57
)
Prowit i mlekopan zrobi robote
Trudno sie z tym nie zgodzić, moze nie jest to smaczne, ale muskuły to lubiom
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4974
Jun 27 2026 07:59am
Quote (
kondes @ 27 Jun 2026 15:58
)
Trudno sie z tym nie zgodzić, moze nie jest to smaczne, ale muskuły to lubiom B)
Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra
kondes
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4975
Jun 27 2026 08:00am
Quote (
BrakNicku @ 27 Jun 2026 15:59
)
Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra
Dawno nie słyszałem tak mądrch slów na tym forum drogi kolego
souptalk
Member
Posts: 803
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4976
Jun 27 2026 08:01am
Quote (
BrakNicku @ Jun 27 2026 03:59pm
)
Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra
Z wiadra to można palić
nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek,
Mis_Nom
jest specjalistą od tego.
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4977
Jun 27 2026 08:03am
Quote (
souptalk @ 27 Jun 2026 16:01
)
Z wiadra to można palić :ph34r: nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek, ^Mis_Nom jest specjalistą od tego.
Pali to się ogień żeby mięso pięć
Mis_nom
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4978
Jun 27 2026 08:05am
Quote (
souptalk @ Jun 27 2026 04:01pm
)
Z wiadra to można palić :ph34r: nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek, ^Mis_Nom jest specjalistą od tego.
Nie jaram z wiadra ostatnio bo mam zakaz palenia w domu bo wyjebałem wiadro 20l na panele piłka i przypal xd z bonia rury i lolka ino moge 😅
souptalk
Member
Posts: 803
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4979
Jun 27 2026 08:06am
Quote (
Mis_nom @ Jun 27 2026 04:05pm
)
Nie jaram z wiadra ostatnio bo mam zakaz palenia w domu bo wyjebałem wiadro 20l na panele piłka i przypal xd z bonia rury i lolka ino moge 😅
Z bonia mi się zawsze najlepiej paliło.
Mis_nom
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4980
Jun 27 2026 08:08am
Quote (
souptalk @ Jun 27 2026 04:06pm
)
Z bonia mi się zawsze najlepiej paliło.
No wiadomo 😋 ino w taka pogode to masakra nic sie robic nie da uziemilem sie XD🤷♀️
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
496
497
498
499
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact