d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1496497498499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 07:55am
Mało kalorii drogi kolego, obawiam się że taka dieta może spalić cenne kilogramy


No pół kilo mięska wołowego to mało, ale jak ciepło to sie jesc nie chce, dobije biało białkiem wieczorowa pora b)
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 07:57am
No pół kilo mięska wołowego to mało, ale jak ciepło to sie jesc nie chce, dobije biało białkiem wieczorowa pora b)


Prowit i mlekopan zrobi robote
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 07:58am
Prowit i mlekopan zrobi robote


Trudno sie z tym nie zgodzić, moze nie jest to smaczne, ale muskuły to lubiom B)
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 07:59am
Trudno sie z tym nie zgodzić, moze nie jest to smaczne, ale muskuły to lubiom B)


Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 08:00am
Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra


Dawno nie słyszałem tak mądrch slów na tym forum drogi kolego B)
Member
Posts: 803
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 08:01am
Tak jest, smaczne i ładne jedzenie to pedaly lubiom wielki chłop je z koryta i pije z wiadra


Z wiadra to można palić :ph34r: nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek, jest specjalistą od tego.
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 08:03am
Z wiadra to można palić :ph34r: nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek, ^Mis_Nom jest specjalistą od tego.


Pali to się ogień żeby mięso pięć :angry:
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 27 2026 08:05am
Z wiadra to można palić :ph34r: nigdy jednak nie lubiłem robić wiaderek, ^Mis_Nom jest specjalistą od tego.


Nie jaram z wiadra ostatnio bo mam zakaz palenia w domu bo wyjebałem wiadro 20l na panele piłka i przypal xd z bonia rury i lolka ino moge 😅
Member
Posts: 803
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 08:06am
Nie jaram z wiadra ostatnio bo mam zakaz palenia w domu bo wyjebałem wiadro 20l na panele piłka i przypal xd z bonia rury i lolka ino moge 😅


Z bonia mi się zawsze najlepiej paliło.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 27 2026 08:08am
Z bonia mi się zawsze najlepiej paliło.


No wiadomo 😋 ino w taka pogode to masakra nic sie robic nie da uziemilem sie XD🤷‍♀️
Go Back To Polska Topic List
Prev1496497498499Next
Add Reply New Topic New Poll