d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1425426427428429430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 05:22am
Zraz kawka l, ale niestety tylko z McDonald's ale wciąż lepsza niż z termosu B)


Butelki hyba się dobrze sprzedały że na mc Donalda stac :o
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 06:06am
Cyk, kawa, kawka, kawusia.
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 06:37am
Butelki hyba się dobrze sprzedały że na mc Donalda stac :o


Bardzo dobrze same kaicyjne bo już nauczyłem bąbelki konkubentki sprawdzać która się nadaje B)
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 07:09am
Zmieszczę może jeszcze 2 kawki i na dzisiaj koniec.
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 07:44am
Bardzo dobrze same kaicyjne bo już nauczyłem bąbelki konkubentki sprawdzać która się nadaje B)


Klasa, tak trzymać, to się szanuje!
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 08:15am
Koniec kaw, następna jutro.
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 10:58am
another one B)
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 11:29am
another one B)


Ja już dzisiaj nie piję, bo za późno B)
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 11:37am
Ja już dzisiaj nie piję, bo za późno B)


ja się najadłem chleba na jajku z ostrym keczapem i znowu mi się spać chce :cry: chciałbym żeby kawa mnie jeszcze klepała
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 27 2026 11:40am
ja się najadłem chleba na jajku z ostrym keczapem i znowu mi się spać chce :cry: chciałbym żeby kawa mnie jeszcze klepała


Sprobuj sobie zrobic lewatywe kawą
Go Back To Polska Topic List
Prev1425426427428429430Next
Add Reply New Topic New Poll