☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
425
426
427
428
429
430
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22908
Replies: 4291
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4261
Jun 27 2026 05:22am
Quote (
kondes @ 27 Jun 2026 13:21
)
Zraz kawka l, ale niestety tylko z McDonald's ale wciąż lepsza niż z termosu B)
Butelki hyba się dobrze sprzedały że na mc Donalda stac
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4262
Jun 27 2026 06:06am
Cyk, kawa, kawka, kawusia.
kondes
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#4263
Jun 27 2026 06:37am
Quote (
BrakNicku @ 27 Jun 2026 13:22
)
Butelki hyba się dobrze sprzedały że na mc Donalda stac :o
Bardzo dobrze same kaicyjne bo już nauczyłem bąbelki konkubentki sprawdzać która się nadaje
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4264
Jun 27 2026 07:09am
Zmieszczę może jeszcze 2 kawki i na dzisiaj koniec.
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4265
Jun 27 2026 07:44am
Quote (
kondes @ 27 Jun 2026 14:37
)
Bardzo dobrze same kaicyjne bo już nauczyłem bąbelki konkubentki sprawdzać która się nadaje B)
Klasa, tak trzymać, to się szanuje!
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4266
Jun 27 2026 08:15am
Koniec kaw, następna jutro.
cbx1992
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4267
Jun 27 2026 10:58am
another one
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4268
Jun 27 2026 11:29am
Quote (
cbx1992 @ Jun 27 2026 06:58pm
)
another one B)
Ja już dzisiaj nie piję, bo za późno
cbx1992
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4269
Jun 27 2026 11:37am
Quote (
souptalk @ Jun 27 2026 07:29pm
)
Ja już dzisiaj nie piję, bo za późno B)
ja się najadłem chleba na jajku z ostrym keczapem i znowu mi się spać chce
chciałbym żeby kawa mnie jeszcze klepała
Unknown-X
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4270
Jun 27 2026 11:40am
Quote (
cbx1992 @ Jun 27 2026 07:37pm
)
ja się najadłem chleba na jajku z ostrym keczapem i znowu mi się spać chce :cry: chciałbym żeby kawa mnie jeszcze klepała
Sprobuj sobie zrobic lewatywe kawą
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
425
426
427
428
429
430
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact