d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1268269270271272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,309
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 27 2026 02:04am
Sen jest dla słabych wstawać koledzy
Member
Posts: 738
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 02:44am
Sen jest dla słabych wstawać koledzy


Bardzo mądre słowa.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:10am
nie ma co spać trzeba grać :mellow:
Member
Posts: 738
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:12am
nie ma co spać trzeba grać :mellow:


W wowa czy hero zero?
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:18am
W wowa czy hero zero?


w Hero zero trzeba codziennie kilkac misje itp zeby w topce byc niestety i drużyny nie spowalniać. dzis 325 lvl wbijam B) mam na kompie cała serie halo do ogrania starcrafta II baldursa trzeciego i dwie cześci Horizona a o 2 cześciach God of War nie wspomnę ( mam duży dysk ) :wacko:
Member
Posts: 738
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:38am
w Hero zero trzeba codziennie kilkac misje itp zeby w topce byc niestety i drużyny nie spowalniać. dzis 325 lvl wbijam B) mam na kompie cała serie halo do ogrania starcrafta II baldursa trzeciego i dwie cześci Horizona a o 2 cześciach God of War nie wspomnę ( mam duży dysk ) :wacko:


No to trochę tego jest ;)
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:44am
No to trochę tego jest ;)


w Baldursa trzeciego pewnie sam byś popykał jak tam Ci się poprzednie cześci podobały ^_^
Member
Posts: 738
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:46am
w Baldursa trzeciego pewnie sam byś popykał jak tam Ci się poprzednie cześci podobały ^_^


Ja grałem tylko w dwójkę. Raz się wyjebałem na ostatniej walce, kilka razy doszedłem do połowy, a 2 razy przeszedłem całą grę. Tylko na dodatek nie miałem już siły. Ogólnie to ja nie chcę w nic grać, nawet mnie nie ciągnie.
Member
Posts: 738
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 08:24am
Nie śpię :banana:
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 09:17am
nie śpię. idę pod prysznic i potem do lidla po browar i syrop z buraka dla ojca :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1268269270271272Next
Add Reply New Topic New Poll