d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1424425426427428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:12am
A o której się położyłeś?


o 4 rano bo pilnowalem ojca bo zle sie czul i wstalem jeszcze o 7 na Mszę i kawe. juz jest lepiej :thumbsup: .
Member
Posts: 739
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:13am
o 4 rano bo pilnowalem ojca bo zle sie czul i wstalem jeszcze o 7 na Mszę i kawe. juz jest lepiej :thumbsup: .


To git :hug: pomodliłeś się na mszy?!
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:16am
To git :hug: pomodliłeś się na mszy?!


codziennie się modlę a przynajmniej staram sie :angel: w poniedziałek jak nie będzie za gorąco to po różaniec skoczę :hail:
Member
Posts: 739
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:39am
codziennie się modlę a przynajmniej staram sie :angel: w poniedziałek jak nie będzie za gorąco to po różaniec skoczę :hail:


Super, na różańcu warto się modlić.
Member
Posts: 30,811
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 27 2026 04:41am
Super, na różańcu warto się modlić.


ale ja modle się do Błogosławionej Maryi a Ty mówisz że to zwykła kurwa była :/
Member
Posts: 739
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 04:43am
ale ja modle się do Błogosławionej Maryi a Ty mówisz że to zwykła kurwa była :/


A w życiu. Nigdzie tak nie powiedziałem, nawet nie użyłem tego słowa. Mam tylko takie zdanie na jej temat, że nie była nikim wybitnym.
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 27 2026 05:18am
Wypilem 2, moze walne 3 jak wroce z pracy w kopalni :rolleyes:

This post was edited by Unknown-X on Jun 27 2026 05:18am
Member
Posts: 9,028
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 27 2026 05:19am
A w życiu. Nigdzie tak nie powiedziałem, nawet nie użyłem tego słowa. Mam tylko takie zdanie na jej temat, że nie była nikim wybitnym.


:o


Za te słowa jeszcze niedawno palono na stosie
Member
Posts: 739
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 27 2026 05:19am
Wypilem 2, moze walne 3 jak wroce z pracy w kopalni :rolleyes:


3 to ja już na pewno wypiłem ^_^
:o


Za te słowa jeszcze niedawno palono na stosie


A była kimś wybitnym?

This post was edited by souptalk on Jun 27 2026 05:20am
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 27 2026 05:21am
Zraz kawka l, ale niestety tylko z McDonald's ale wciąż lepsza niż z termosu B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1424425426427428Next
Add Reply New Topic New Poll