ale pomysl taka smaczna i papierosek do tego . mozesz nawet wyjsc na dwor z kawka i sobie zapalic a potem odpoczywac juz tylko :mellow:
Nie, bo jak wypije jedną, to będę jeszcze chciał i kolejną. Już wczoraj nie piłem, więc wolę nie. Setkę też miałem kilka dni w szafce, ale oddałem ją Mareczkowi.