22 zł w lidlu płace. w tych spożywczakach już po 25.50 potrafią być :) kupiłem bo gość tytoń dopiero w poniedziałek będzie miał
Ja się zdziwiłem, że ostatnio jak chciałem kupić se mocne, to kosztowały już 28,50

ja pierdolę, prawie 3 dychy za paczkę... a lubię czasem mocne sobie kupić, bo to moje ulubione fajki.