d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1267268269
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 08:01am
^souptalk śpisz?


Nie śpię, zaraz będę szedł do paczkomatu.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 10:14am
Nie śpię, zaraz będę szedł do paczkomatu.


po chuj
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 10:17am
po chuj


Coś wysłać, coś odebrać.
Member
Posts: 13,379
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 26 2026 12:45pm
ide spać ponieważ jutro pracuje w kopalni :thumbsup:
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 12:49pm
ide spać ponieważ jutro pracuje w kopalni :thumbsup:


To jeszcze się ustosunkuj do pma ;)
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 26 2026 01:11pm
ide spać ponieważ jutro pracuje w kopalni :thumbsup:


Biedaszyby?
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 02:02pm
No z godzinka jeszcze i chyba do spania.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 02:16pm
No z godzinka jeszcze i chyba do spania.


byś się kawki albo mleczka napił chociaż małolacik tak jak ja a nie B)

This post was edited by cbx1992 on Jun 26 2026 02:16pm
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 02:27pm
byś się kawki albo mleczka napił chociaż małolacik tak jak ja a nie B)


Mleko przed chwilą właśnie piłem ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1267268269
Add Reply New Topic New Poll