d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1419420421422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 25 2026 05:45am
Napilbym sie kawy
Member
Posts: 414
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 05:46am
Napilbym sie kawy


Cóż szkodzi sobie zrobić? Ja chyba wracam do trybu, że nie będę jej pił po godzinie 16, bo mam później problemy ze snem.
Member
Posts: 414
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 06:57am
Ostatnio coraz częściej sobie dolewki robię, satysfakcjonują mnie one, zamiast normalnej kawy.
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 25 2026 07:15am
Sporo :)


Leci 9 Ala to chyba będzie ostatnia bo mnie wyszczeli z butów B)
Member
Posts: 414
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 07:30am
Leci 9 Ala to chyba będzie ostatnia bo mnie wyszczeli z butów B)


To pijesz Kondziu tej kawy nawet więcej niż ja :D
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 25 2026 07:41am
To pijesz Kondziu tej kawy nawet więcej niż ja :D


Tylko dziś B) jutro pewnie standardowo 2-3 będa B)
Member
Posts: 414
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 07:43am
Tylko dziś B) jutro pewnie standardowo 2-3 będa B)


Aha B) ja dzisiaj już kończę kawkować, właśnie ostatnią wypiłem.
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 25 2026 08:11am
Aha B) ja dzisiaj już kończę kawkować, właśnie ostatnią wypiłem.


Ja jeszcze wziąłem łyka idę kawki od konkubentki B)
Member
Posts: 414
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 25 2026 11:00am
Następna kawa dopiero jutro B)
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 25 2026 11:14am
Ja jeszcze wziąłem łyka idę kawki od konkubentki B)


:wacko: :unsure: :wacko:
Go Back To Polska Topic List
Prev1419420421422Next
Add Reply New Topic New Poll