Aktualnie żadna osoba tak nie mówi, doskonale wiesz, że to się tyczy przede wszystkim twojej osoby. Jak jesteś taki kozak, to wymień mi tych ludzi, a nie żyjesz w wyimaginowanym świecie.
Otwarcie chwalisz sie reportowaniem postow drogi kolego, ludzie to widza
