Jeszcze jaaak B)
Zauważyłem że od kilku dni na śniadanie jem obiad B)
https://i.imgur.com/yqxpO8J.jpegKiedyś się śmiałem, a to teraz moje życie :o
https://www.youtube.com/watch?v=N4FvOqTdnPI
Wspaniałą kompozycja smaków i kolorów, czyżby kakubina została wyrzucona z łóżka i spala pod dywanem?