d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1417418419420421425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 566
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 04:07am
Zaraz chyba kolejna, dolewka, to jednak nie to samo, straszna lura.

This post was edited by souptalk on Jun 24 2026 04:08am
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 04:41am
Zaraz chyba kolejna, dolewka, to jednak nie to samo, straszna lura.


Wczoraj sobie nasypalem rozpuszczalnej do kubka na oko i caly dzien dolewalem wody i dalej byla mocna :evil:
Member
Posts: 566
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 05:07am
Wczoraj sobie nasypalem rozpuszczalnej do kubka na oko i caly dzien dolewalem wody i dalej byla mocna :evil:


:evil:
Idę dolewkę jednak pić. To jest w ogóle chuj nie dolewka tak naprawdę, bo mi się nie chce wody gotować na kawę i leje zimną z dzbanka, żeby na szybko wypić do fajki.
Member
Posts: 566
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 06:08am
No i co, wypiłem raz kawę po 16, to teraz pewnie z powrotem będę tak dalej robił.
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 07:38am
No i co, wypiłem raz kawę po 16, to teraz pewnie z powrotem będę tak dalej robił.


Bez sensu, w trybie domowym wypijam ostatnia kawe o 15 przed odebraniem dzieci z przedszkola i jest optymalnie :thumbsup:
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 24 2026 07:50am
Zaraz 16 a ja bez kawki a na nogach od 5:30. Bardzo nieciekawa sytuacja B)
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 24 2026 01:40pm
Zaraz 16 a ja bez kawki a na nogach od 5:30. Bardzo nieciekawa sytuacja B)


nie masz w ciągu dnia nawet czasu na kawkę? :cry:
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 24 2026 01:42pm
nie masz w ciągu dnia nawet czasu na kawkę? :cry:


No niestety bardzo intensywny dziś dzień, ale jestem bardzo bardzo hapi haapi. Jutro będę musiał nadrobić kawki. W teorii mogłem pić kawke z termosu ale to raczej takie popłuczyny B)
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 24 2026 03:27pm
No niestety bardzo intensywny dziś dzień, ale jestem bardzo bardzo hapi haapi. Jutro będę musiał nadrobić kawki. W teorii mogłem pić kawke z termosu ale to raczej takie popłuczyny B)


A czymże to zajęty byłeś drogi kolego :o aspirujesz na panicza?
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 24 2026 08:55pm
jedna duza czarna a druga karmelowa rozpuszczalna ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1417418419420421425Next
Add Reply New Topic New Poll