☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Sniadanie
Prev
1
213
214
215
216
217
218
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 13147
Replies: 2178
Track Topic
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2141
Jun 23 2026 12:55pm
Kawa i szlug do tego, miała być najpierw szklanka wody, ale wyszła odwrotna kolejność.
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2142
Jun 23 2026 06:08pm
Zjadłem loda na patyku, to prawie jak batoniki od
Better_Living_Through_Chemistry
.
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2143
Jun 23 2026 09:04pm
Skusiłem się jeszcze na 3 pierogi z truskawkami.
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#2144
Jun 23 2026 10:52pm
kawa i szluga
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2145
Jun 23 2026 10:55pm
Quote (
cbx1992 @ Jun 24 2026 06:52am
)
kawa i szluga :ph34r:
To jest wyjątkowo moje drugie śniadanie
wcześniej jadłem loda i pierogi z truskawkami.
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2146
Jun 24 2026 12:18am
Na drugie śniadanko 2 kanapki z ciemnym chlebem z szynką i serem i w ręce zagryzany pomidor (nie chciało mi się go kroić na kanapki).
Unknown-X
Member
Posts: 13,312
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#2147
Jun 24 2026 12:55am
Pieczywo razowe z pastą rybną, pomidorki cherry i banan
Better_Living_Through_Chemistry
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold
:
1,023.47
Warn: 10%
#2148
Jun 24 2026 03:15am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru
BrakNicku
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#2149
Jun 24 2026 06:00am
U mnie standard, zamiast kawki ze względu na pogodę do picia energetyk zimny z Polskiej lodówki
kondes
co dzisiaj?
souptalk
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#2150
Jun 24 2026 06:01am
Quote (
BrakNicku @ Jun 24 2026 02:00pm
)
U mnie standard, zamiast kawki ze względu na pogodę do picia energetyk zimny z Polskiej lodówki
^kondes co dzisiaj?
Też jestem ciekaw,
kondes
gdzie zdjęcie od mistrza śniadań?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
213
214
215
216
217
218
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact