d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1213214215216217218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 12:55pm
Kawa i szlug do tego, miała być najpierw szklanka wody, ale wyszła odwrotna kolejność.
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 06:08pm
Zjadłem loda na patyku, to prawie jak batoniki od .
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 09:04pm
Skusiłem się jeszcze na 3 pierogi z truskawkami.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 23 2026 10:52pm
kawa i szluga :ph34r:
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 10:55pm
kawa i szluga :ph34r:


To jest wyjątkowo moje drugie śniadanie ;) wcześniej jadłem loda i pierogi z truskawkami.
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 12:18am
Na drugie śniadanko 2 kanapki z ciemnym chlebem z szynką i serem i w ręce zagryzany pomidor (nie chciało mi się go kroić na kanapki).
Member
Posts: 13,312
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 12:55am
Pieczywo razowe z pastą rybną, pomidorki cherry i banan :thumbsup:
Member
Posts: 9,137
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jun 24 2026 03:15am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 24 2026 06:00am
U mnie standard, zamiast kawki ze względu na pogodę do picia energetyk zimny z Polskiej lodówki

co dzisiaj?
Member
Posts: 334
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 06:01am
U mnie standard, zamiast kawki ze względu na pogodę do picia energetyk zimny z Polskiej lodówki

^kondes co dzisiaj?


Też jestem ciekaw, gdzie zdjęcie od mistrza śniadań?
Go Back To Polska Topic List
Prev1213214215216217218Next
Add Reply New Topic New Poll