d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1493494495496Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 20 2026 10:46am
I do tego jeszcze kukurydza i cebula, zapomniałem o tym.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 20 2026 10:37pm
cos z mielonego zrobie pewnie mielone z mizeria ^_^
Member
Posts: 15
Joined: Oct 12 2023
Gold: 0.00
Jun 21 2026 01:10am
burgera wołowego + pomidor ze śmietaną
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 03:15am
Chyba schabowe.
Member
Posts: 313
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 09:39am
Zupę fasolowa jadłem.
Member
Posts: 313
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 07:10pm
Jeszcze nie wiem.
Member
Posts: 313
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 02:17am
Krokiety sobie zjem.
Member
Posts: 13,305
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 02:22am
Chyba zrobie burgerki
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 24 2026 03:02am
wczoraj była zupa z botwinki od ciotki z działki a dziś też będzie botwina od ciotki z działki ^_^
Member
Posts: 8,773
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 24 2026 03:12am
wczoraj była zupa z botwinki od ciotki z działki a dziś też będzie botwina od ciotki z działki ^_^


Ale ciotka z działki czy botwinka ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1493494495496Next
Add Reply New Topic New Poll