kurwa coraz drożej w tych sklepach choć w lidlu niby tanio. wedliny i tak w Społem kupowałem bo tych z lidla paczkowanych mamy dość. a Ty co? śpisz? kupiłem sobie rozpuszczalną o smaku karmelu i właśnie będę pił :ph34r:
Ja piłem kiedyś rozpuszczalną o smaku pistacji

dostałem taką od cioci. Nie śpię jeszcze, może w ciągu dnia się kimnę.