d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1259260261262263Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,634
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 23 2026 10:24pm
nie spie B) czemu nie spales? masakra! ja bym potem jak zombie chodzil
Member
Posts: 242
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 10:34pm
nie spie B) czemu nie spales? masakra! ja bym potem jak zombie chodzil


Bo się napiłem kawy :P 2 miesiące wytrzymałem bez picia kawy po 16, nie wiem, czy będzie mi się chciało to powtórzyć. Z energolami też poległem. Tak jak i z fajkami.
Member
Posts: 30,634
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 23 2026 10:38pm
Bo się napiłem kawy :P 2 miesiące wytrzymałem bez picia kawy po 16, nie wiem, czy będzie mi się chciało to powtórzyć. Z energolami też poległem. Tak jak i z fajkami.


dlatego ja nawet nie startuje do rzucania rzeczy... tylko sam soba bym sie zawiodl. tez sie wiercilem w lozku chyba do 2 w nocy mimo ze nie spalem od 3 rano. ide zaraz do lidla. chcesz Tigerka? :hug:
Member
Posts: 242
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 10:39pm
dlatego ja nawet nie startuje do rzucania rzeczy... tylko sam soba bym sie zawiodl. tez sie wiercilem w lozku chyba do 2 w nocy mimo ze nie spalem od 3 rano. ide zaraz do lidla. chcesz Tigerka? :hug:


No tigerka bym się napił z chęcią :drool: mój ulubiony energetyk.
Member
Posts: 30,634
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 23 2026 10:56pm
No tigerka bym się napił z chęcią :drool: mój ulubiony energetyk.


dobra to ja afk 30min. ide na zakupy bo sie zarcie kończy i trza lodowke napelnic :unsure:
Member
Posts: 242
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 11:05pm
dobra to ja afk 30min. ide na zakupy bo sie zarcie kończy i trza lodowke napelnic :unsure:


Okej :angel:
Member
Posts: 30,634
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 23 2026 11:36pm
Okej :angel:


kurwa coraz drożej w tych sklepach choć w lidlu niby tanio. wedliny i tak w Społem kupowałem bo tych z lidla paczkowanych mamy dość. a Ty co? śpisz? kupiłem sobie rozpuszczalną o smaku karmelu i właśnie będę pił :ph34r:
Member
Posts: 242
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 11:46pm
kurwa coraz drożej w tych sklepach choć w lidlu niby tanio. wedliny i tak w Społem kupowałem bo tych z lidla paczkowanych mamy dość. a Ty co? śpisz? kupiłem sobie rozpuszczalną o smaku karmelu i właśnie będę pił :ph34r:


Ja piłem kiedyś rozpuszczalną o smaku pistacji :drool: dostałem taką od cioci. Nie śpię jeszcze, może w ciągu dnia się kimnę.
Member
Posts: 13,253
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 24 2026 12:10am
Ja piłem kiedyś rozpuszczalną o smaku pistacji :drool: dostałem taką od cioci. Nie śpię jeszcze, może w ciągu dnia się kimnę.


Drogi kolega wyjatkowo wczesnie wstal dzisiaj!
Member
Posts: 242
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 24 2026 12:12am
Drogi kolega wyjatkowo wczesnie wstal dzisiaj!


Po prostu nie spał :( poszło w cholerę moje postanowienie o niepiciu kawy po ponad 2 miesiącach właśnie z wczoraj na dziś.
Go Back To Polska Topic List
Prev1259260261262263Next
Add Reply New Topic New Poll