d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Emerytura
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 23 2026 12:18am
Czy w dzisiejszych czasach mozna w ogole liczyc na emeryture? Nie ma dzieci, prace zdalna zastapilo ai, do fizycznej sprowadza sie niewolnikow , azji i afryki - co poczac? Bo nie wierze w obiecanki ze za tyranie cale zycie bede mial dolce vita na emeryturce we wlasnym domku
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 23 2026 12:20am
Tak
Member
Posts: 37,063
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 23 2026 12:41am
Ja sobie odkładam i inwestuję bo wątpię żeby coś mi skapło. Ogólnie uważam, że system emerytur powinien być dobrowolny. Nie umiesz sobie poradzić to chuj niech państwo za ciebie "odkłada", a jak ktoś ma odrobinę iq to sam by sobie poradził
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 23 2026 12:42am
Czy w dzisiejszych czasach mozna w ogole liczyc na emeryture? Nie ma dzieci, prace zdalna zastapilo ai, do fizycznej sprowadza sie niewolnikow , azji i afryki - co poczac? Bo nie wierze w obiecanki ze za tyranie cale zycie bede mial dolce vita na emeryturce we wlasnym domku


Jak sobie sam nie zarobisz to będziesz miał dolce vita ale czekoladę aż na rok
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 12:50am
Kupcie sobie koledzy kilka mieszkan na wynajem to dacie jakos rade, ewentualnie, kilkanascie samochodow i puszczac w wypozyczalni. Tak, to takie proste drodzy koledzy :angel:
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 23 2026 01:02am
Ja sobie odkładam i inwestuję bo wątpię żeby coś mi skapło. Ogólnie uważam, że system emerytur powinien być dobrowolny. Nie umiesz sobie poradzić to chuj niech państwo za ciebie "odkłada", a jak ktoś ma odrobinę iq to sam by sobie poradził


No właśnie państwo odkłada


Kupcie sobie koledzy kilka mieszkan na wynajem to dacie jakos rade, ewentualnie, kilkanascie samochodow i puszczac w wypozyczalni. Tak, to takie proste drodzy koledzy :angel:


Ja właśnie się zastanawiam czy sobie 15 mieszkania nie kupic
Member
Posts: 568
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 23 2026 08:40am
Emerytura to bzdura.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 23 2026 08:57am
Moze se rente na 3k na glowe odjebac i wyjebane

This post was edited by enemy_matka_ojciec on Jun 23 2026 08:57am
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll