d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1212213214215216217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 23 2026 12:49am
Kakubina niestety wychodzi wcześnie rano ze swoimi bąbelkami w ilości mnóstwo B)

Dlatego szansa na jej stópkę jest bardzo niska, a ja nie lubię wcześnie wstawać B)

No staram się więcej warzyw jeść żeby na redukcji było łatwiej b)


Co dzisiaj mój drogi kolega będzie jadł na śniadanko? U mnie standard fasolka, kaszana, paroweczki, bekon i jajca, do tego wleci kawka z Polskim cukrem z Polskiej cukrowni i mleczkiem Polskim... Bożym
Member
Posts: 13,285
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 12:51am
Co dzisiaj mój drogi kolega będzie jadł na śniadanko? U mnie standard fasolka, kaszana, paroweczki, bekon i jajca, do tego wleci kawka z Polskim cukrem z Polskiej cukrowni i mleczkiem Polskim... Bożym


Kolega by kiedys wrzucil jakies zdjecie tych wykwintnych dan bo az wierzyc sie nie chce :rolleyes:
Member
Posts: 34,091
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 23 2026 12:54am
Co dzisiaj mój drogi kolega będzie jadł na śniadanko? U mnie standard fasolka, kaszana, paroweczki, bekon i jajca, do tego wleci kawka z Polskim cukrem z Polskiej cukrowni i mleczkiem Polskim... Bożym


Brzmi jak znakomite śniadanie drogi kolego B)

Ja do śniadanka sobie wczorajszej zupy ogórkowej zjadłem bo tak za mną kwas chodzi, że ho go

Member
Posts: 13,285
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 12:56am
Kolego nurz musisz wygiońć bo strasznie kuje w oczy B)
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 23 2026 12:58am
Brzmi jak znakomite śniadanie drogi kolego B)

Ja do śniadanka sobie wczorajszej zupy ogórkowej zjadłem bo tak za mną kwas chodzi, że ho go

https://i.imgur.com/NwCAaBh.jpeg


Mleko Borze surowe warzywka i ogórkowa tosz to rewolucja jelitową :lol:


Kolego nurz musisz wygiońć bo strasznie kuje w oczy B)


Albo wygiąć by pasował do reszty
Member
Posts: 13,285
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 01:10am
Albo wygiąć by pasował do reszty



:huh:
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 23 2026 01:11am
:huh:


Już wiem!! Dlaczego tak powyginane, kakubina go stopami karmi B)
Member
Posts: 13,285
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 23 2026 01:13am
Już wiem!! Dlaczego tak powyginane, kakubina go stopami karmi B)


Tom łyszkom bym sie nie najad bo bym nic nie nabrał.
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 23 2026 01:52am
Tom łyszkom bym sie nie najad bo bym nic nie nabrał.


A jak kąkubentka by stopom karmiła?
Member
Posts: 34,091
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 23 2026 01:58am
Kolego nurz musisz wygiońć bo strasznie kuje w oczy B)


Nusz wygięty nie robi roboty sprawdzałem na takim z IKEA B)

Mleko Borze surowe warzywka i ogórkowa tosz to rewolucja jelitową :lol:




Albo wygiąć by pasował do reszty


Mam bogatą florę bakteryjną jelit bo latami żarłem wiadrami pasze dla świń (bo dużo białka) B)

Już wiem!! Dlaczego tak powyginane, kakubina go stopami karmi B)


W sumie... Będzie trzeba spróbować B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1212213214215216217Next
Add Reply New Topic New Poll