Ja sobie odkładam i inwestuję bo wątpię żeby coś mi skapło. Ogólnie uważam, że system emerytur powinien być dobrowolny. Nie umiesz sobie poradzić to chuj niech państwo za ciebie "odkłada", a jak ktoś ma odrobinę iq to sam by sobie poradził
No właśnie państwo odkłada
Kupcie sobie koledzy kilka mieszkan na wynajem to dacie jakos rade, ewentualnie, kilkanascie samochodow i puszczac w wypozyczalni. Tak, to takie proste drodzy koledzy :angel:
Ja właśnie się zastanawiam czy sobie 15 mieszkania nie kupic