A to nie jest ultra nowoczesne ogniwo łańcucha cannondale lefty dla szpanerów?
XDDDD chuj wie co to jest ale sie zjebalo a kolo kanonejla ten rower to nawet chyba nigdy nie stał 😂
I w ogole to nie zmieniaj lancucha tylko spinke wrzuc na to miejsce :rofl:
Myślałem o tym ale nie wiem czy zaraz gdzieś indziej nie jebnie ogniwo a oszczędzać jakies 30 czy 50pln na nowy to nie wiem czy jest sens a nowy moze przeskakiwać chyba hmm chuj wie xd
This post was edited by Mis_nom on Jun 22 2026 09:29am