d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rower
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 22 2026 09:10am
Nowy łańcuch do zużytej kasety i korby to tak srednio


Kaseta jeszcze pojezdzi



Tu gorzej bo lancuch do roboty albo do wymiany dobrze ze to zauważyłem bo ładnie bym wyjebal 😂

Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 09:22am
A to nie jest ultra nowoczesne ogniwo łańcucha cannondale lefty dla szpanerów?
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 22 2026 09:23am
A jak śniegu napoda?


Śnieg mi nie przeszkadza, w zimie też jeżdżę
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 09:24am
I w ogole to nie zmieniaj lancucha tylko spinke wrzuc na to miejsce :rofl:
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 22 2026 09:27am
A to nie jest ultra nowoczesne ogniwo łańcucha cannondale lefty dla szpanerów?


XDDDD chuj wie co to jest ale sie zjebalo a kolo kanonejla ten rower to nawet chyba nigdy nie stał 😂

I w ogole to nie zmieniaj lancucha tylko spinke wrzuc na to miejsce :rofl:


Myślałem o tym ale nie wiem czy zaraz gdzieś indziej nie jebnie ogniwo a oszczędzać jakies 30 czy 50pln na nowy to nie wiem czy jest sens a nowy moze przeskakiwać chyba hmm chuj wie xd

This post was edited by Mis_nom on Jun 22 2026 09:29am
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 22 2026 09:32am
Lepsza hulajka elektryczna?


Tylko jeśli ma się do siebie brak szacunku

This post was edited by Pozdrawiam on Jun 22 2026 09:32am
Member
Posts: 9,010
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 11:15am
Śnieg mi nie przeszkadza, w zimie też jeżdżę


W zimie widziałem chlopa który mnie na skrzyżowaniu wyprzedził, byla plucha i nie zauważył ze sa szyny tramwajowe, jak wypie**** to myślałem że chłop zejdzie ale wstał i pokustykal na pobocze :o
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 11:20am
W zimie widziałem chlopa który mnie na skrzyżowaniu wyprzedził, byla plucha i nie zauważył ze sa szyny tramwajowe, jak wypie**** to myślałem że chłop zejdzie ale wstał i pokustykal na pobocze :o


Tez sie tak wywalilem na deszczu (nie przejezdzajcie przez mokre wystajace szyny rownolegle) i tak walnalem glowa w chodnik ze kask sie rozpadl na 2 czesci. Gdyby nie ubranie glowy to moj leb by sie rozpadl na tym chodniku jak arbuz. NOSCIE KASKI KOCHANI I NAMAWIAJCIE DO TEGO INNYCH :angel:
Member
Posts: 9,010
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 11:22am
Tez sie tak wywalilem na deszczu (nie przejezdzajcie przez mokre wystajace szyny rownolegle) i tak walnalem glowa w chodnik ze kask sie rozpadl na 2 czesci. Gdyby nie ubranie glowy to moj leb by sie rozpadl na tym chodniku jak arbuz. NOSCIE KASKI KOCHANI I NAMAWIAJCIE DO TEGO INNYCH :angel:


Polecam kaski z pepco, dobre i tanie :lol:
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 11:24am
Polecam kaski z pepco, dobre i tanie :lol:


Uvex mi sie tak rozlecial. Spelnil swoja funkcje, wzial na siebie cale pierdolniecie.
Go Back To Polska Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll