Rowerem jeżdżę cały rok, do pracy mam niedaleko, a gardzę mpk. Samochodem bym jechał dwa razu dłużej bo po Krakowie się nie da jeździć autem. Czasami jak pada to zmuszam się żeby wsiąść do tramwaju. Rower mam naturę pro alpha czy jakoś tak
Lepsza hulajka elektryczna?