d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rower
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 22 2026 05:02am
Rowerem jeżdżę cały rok, do pracy mam niedaleko, a gardzę mpk. Samochodem bym jechał dwa razu dłużej bo po Krakowie się nie da jeździć autem. Czasami jak pada to zmuszam się żeby wsiąść do tramwaju. Rower mam naturę pro alpha czy jakoś tak
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 22 2026 05:03am
Rowerem jeżdżę cały rok, do pracy mam niedaleko, a gardzę mpk. Samochodem bym jechał dwa razu dłużej bo po Krakowie się nie da jeździć autem. Czasami jak pada to zmuszam się żeby wsiąść do tramwaju. Rower mam naturę pro alpha czy jakoś tak


Lepsza hulajka elektryczna?
Member
Posts: 37,066
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 22 2026 05:14am
Lepsza hulajka elektryczna?


Nie
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 05:20am
Przecież tu offtopic można pisać o rowerach


Niestety nie to jest forum o grze i nie tutaj miejsca na dyskusję o rowerach :locked:
Member
Posts: 8,999
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 06:06am
Rowerem jeżdżę cały rok, do pracy mam niedaleko, a gardzę mpk. Samochodem bym jechał dwa razu dłużej bo po Krakowie się nie da jeździć autem. Czasami jak pada to zmuszam się żeby wsiąść do tramwaju. Rower mam naturę pro alpha czy jakoś tak


A jak śniegu napoda?
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 08:01am
A jak śniegu napoda?


Przecież som łańcuchu samochodowe to i rowerowe :unsure:
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 22 2026 08:09am
Mój strój to krotki rękawek i krótkie spodenki, a moja limuzyna wygląda tak:
Member
Posts: 13,400
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 08:11am
Mój strój to krotki rękawek i krótkie spodenki, a moja limuzyna wygląda tak:
https://i.imgur.com/DXLh1aP.jpeg


Wspaniałe tralalello
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 08:49am
Mój strój to krotki rękawek i krótkie spodenki, a moja limuzyna wygląda tak:
https://i.imgur.com/DXLh1aP.jpeg


Widać, że pedałowaniem to Twoja pasja (poznałem po błotniku) B)
Member
Posts: 8,999
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 08:53am
Mój strój to krotki rękawek i krótkie spodenki, a moja limuzyna wygląda tak:
https://i.imgur.com/DXLh1aP.jpeg


Chyba za grubym do tego sprzętu
Go Back To Polska Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll