Też nie mam roweru bo jestem wielkim chłopem, a ostatni jaki miałem to ten na komunię, który sprawiał mi ogromną trudność w pedałowaniu bo był za duży B)
Szkoda ze go sobie nie zostawiłeś teraz jesteś dość duży żeby pedałować bez kompleksów
Jeszcze gdy chodzilem do podstawowki to byl tam taki paweł i ja jechalem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze juz do domu pojechałem
Teraz to trener Paweł
Czyściłem w weekend kasete i lancuch i zauwazylem ze w łańcuchu brakuje jednej spinki i to nie tej co łączy lancuch lol musze kupić nowy i bedzie git 😋
Może łańcuch od piły motorowej by się nadał tak zwane ostre pedałowanie