d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1211212213214215218Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:52am
Mmm wybitny deser B)

Here serek wiejski, pomidorki, chlebek ok biała kawką a na deser ciastko serowe B)


Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 21 2026 02:53am
Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!


Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:54am
Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)


B)
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 01:11am
Ja dzisiaj szwedzka buła cynamonowa z lukrecją, ciekaw jestem co u mistrza śniadań
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 22 2026 01:51am
Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)


Specjalnie człowiek się loguje, liczę na odkurzony dywan :o
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 02:56am
Ja dzisiaj szwedzka buła cynamonowa z lukrecją, ciekaw jestem co u mistrza śniadań ^kondes


Specjalnie człowiek się loguje, liczę na odkurzony dywan :o




Dziś wysoko białkowe śniadanko dla Wielkiego chłopa B)

Dywan odkurzony na weekendzie B)



Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 03:00am
Byc moze sie powtarzam ale jak zwykle klasa! Dzis do moich notatek ląduje wzmianka o maskowaniu krzywego trzonka widelca surówką. Niedlugo bede gotowy aby wydac na swiat swoje dzieło ala
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 03:02am
Byc moze sie powtarzam ale jak zwykle klasa! Dzis do moich notatek ląduje wzmianka o maskowaniu krzywego trzonka widelca surówką. Niedlugo bede gotowy aby wydac na swiat swoje dzieło ala ^kondes


Trzymam kciuki drogi kolego B) kulinaria to znakomita przygoda B)
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Jun 22 2026 03:19am
https://i.imgur.com/G5twCXa.jpeg

Dziś wysoko białkowe śniadanko dla Wielkiego chłopa B)

Dywan odkurzony na weekendzie B)


Tak jadali barbarzyńcy (wielkie chłopy) w Akcie V , klasa sama w sobie! Czy w przyszłości zobaczymy choć stopę kąkubiny wystająca spod kołderki?


Ps. Za dużo warzyw może Cię wyciąć :o



This post was edited by BrakNicku on Jun 22 2026 03:29am
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 03:33am
Tak jadali barbarzyńcy (wielkie chłopy) w Akcie V , klasa sama w sobie! Czy w przyszłości zobaczymy choć stopę kąkubiny wystająca spod kołderki?


Ps. Za dużo warzyw może Cię wyciąć :o

https://www.youtube.com/watch?v=NIvOrg7Wmi4


Kakubina niestety wychodzi wcześnie rano ze swoimi bąbelkami w ilości mnóstwo B)

Dlatego szansa na jej stópkę jest bardzo niska, a ja nie lubię wcześnie wstawać B)

No staram się więcej warzyw jeść żeby na redukcji było łatwiej b)

Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213214215218Next
Add Reply New Topic New Poll