d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1211212213
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:52am
Mmm wybitny deser B)

Here serek wiejski, pomidorki, chlebek ok biała kawką a na deser ciastko serowe B)


Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!
Member
Posts: 33,991
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jun 21 2026 02:53am
Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!


Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:54am
Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)


B)
Member
Posts: 13,155
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 01:11am
Ja dzisiaj szwedzka buła cynamonowa z lukrecją, ciekaw jestem co u mistrza śniadań
Member
Posts: 8,598
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Jun 22 2026 01:51am
Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)


Specjalnie człowiek się loguje, liczę na odkurzony dywan :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213
Add Reply New Topic New Poll