d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1211212213
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:52am
Mmm wybitny deser B)

Here serek wiejski, pomidorki, chlebek ok biała kawką a na deser ciastko serowe B)


Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!
Member
Posts: 33,988
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jun 21 2026 02:53am
Nie ma zdjęcia, nie ma śniadanka!


Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)
Banned
Posts: 1,072
Joined: Jun 11 2026
Gold: 0.00
Jun 21 2026 02:54am
Ano nie ma bo wczoraj dłużej posiedziałem i dopiero co śniadanie zjadłem, całą rutyna poszła w pizdu B)


B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1211212213
Add Reply New Topic New Poll