Kocham go i to jest temat ku jemu wielki piłkarz Lionel Messi (also known as Messiah or Anakin Orzeszki or Ankara Messi iiiiimmens messi ankara messi ankara messi
ankara messi ankraamessi
GOL GOL OGLOGLGOGL OGGLGOGLGOLGLG OGOOOOOOOL GOGOGLGOGLGOGOGLGOGOGLOGLOLGOL)
Dzisiaj (no wczesniej bo ktos strzelił z ucha i mój topik poszedł sie wiadomo co robic (srać) -- ale dzisiaj był mecz Argentyna kontra..... ktosik tam nody nie ma znaczenia jakieś bobki i wiecej nie powiem bo szakal czycha w krzaku coby to punkcik dac (i nie mowa o punkcie za zwyciestwo) (mowie o supsie i dziesiecinie na dzielni)

HATTRICK BOGA