Ja jestem w szwecji i mam tu tylko guarane i pomarancze. W domu cale pudlo roznych smakow, nawet nie pamietam jakie, w niedziele wracam to bede otwieral cos nowego :blush:
daj znać może jakaś polecajka będzie znowu. z tego sklepu co mi poleciłeś bd zamawiał bo duży wybór i ceny fajne

to co zostaje kawka?