d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1345346347348349420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,280
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 30 2026 04:12am
kiwi ;) a Ty coś nowego zamawiałeś czy tamtą kończysz?


Ja jestem w szwecji i mam tu tylko guarane i pomarancze. W domu cale pudlo roznych smakow, nawet nie pamietam jakie, w niedziele wracam to bede otwieral cos nowego :blush:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 30 2026 04:31am
Ja jestem w szwecji i mam tu tylko guarane i pomarancze. W domu cale pudlo roznych smakow, nawet nie pamietam jakie, w niedziele wracam to bede otwieral cos nowego :blush:


daj znać może jakaś polecajka będzie znowu. z tego sklepu co mi poleciłeś bd zamawiał bo duży wybór i ceny fajne ;) to co zostaje kawka?
Member
Posts: 13,280
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 30 2026 04:42am
daj znać może jakaś polecajka będzie znowu. z tego sklepu co mi poleciłeś bd zamawiał bo duży wybór i ceny fajne ;) to co zostaje kawka?


Jak wspomnialem wczesniej cbse guarana dzisiaj, kawe ograniczam
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 30 2026 09:18am
Trzeba kolejna kawkę zrobic bo ziewam
Member
Posts: 13,280
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 30 2026 09:33am
Trzeba kolejna kawkę zrobic bo ziewam


a ja sobie nalalem druga szklaneczke bushmillsa :thumbsup: zaraz idę się integrować ze szwedzką kulturą, a kto wie... może i wbije polską flagę tu i ówdzie ;)
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Apr 30 2026 09:39am
4 kawy już wypiłem :mellow:
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 30 2026 09:41am
a ja sobie nalalem druga szklaneczke bushmillsa :thumbsup: zaraz idę się integrować ze szwedzką kulturą, a kto wie... może i wbije polską flagę tu i ówdzie ;)


Powodzenia z flagą :lol:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 30 2026 11:42am
kolejna B)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 30 2026 07:10pm
pierwsza godzina 3:10 :ph34r:
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
May 1 2026 12:55am
pierwsza godzina 3:10 :ph34r:


:o

U mnie się robi pierwsza do śniadania
Go Back To Polska Topic List
Prev1345346347348349420Next
Add Reply New Topic New Poll