Sprobuj, na prawde petarda, ale ciezko dostac gdzies poza lubelszczyzną, czasami w lidlu bywają ale nie są tak wspaniałe jak te lubelskie :drool:
Jeśli będę miał okazję to spróbuję
jedyna wada ze wiśnie w croissant były z cukrem :( ale jutro boks to spalę :)
i dzieci też tak karmisz?
Dzieci dostają wypiske z CUS, wiesz, serki, ryż i takie tam