☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
337
338
339
340
341
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22578
Replies: 4195
Track Topic
izdwuut
Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold
:
0.00
#3381
Apr 25 2026 02:18pm
Quote (
Unknown-X @ 25 Apr 2026 14:53
)
Ej a jesli w moim systemie pracuje przez 2tyg a potem 2tyg mam wolne to jak to interpretowac bo sie pogubilem :wacko:
To znaczy, ze pracujesz bez okresu wypowiedzenia i wypierdalaja Cie co 2 tygodnie.
Unknown-X
Member
Posts: 13,284
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3382
Apr 26 2026 12:19am
Quote (
izdwuut @ Apr 25 2026 10:18pm
)
To znaczy, ze pracujesz bez okresu wypowiedzenia i wypierdalaja Cie co 2 tygodnie.
Sam juz nie wiem co to znaczy, pomysle przy kawie
BrakNicku
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3383
Apr 26 2026 12:20am
Quote (
Unknown-X @ 26 Apr 2026 08:19
)
Sam juz nie wiem co to znaczy, pomysle przy kawie :drool:
kondes
Member
Posts: 34,091
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3384
Apr 26 2026 12:21am
wjechała kawusia smaczna po śniadanku
RedGentooHat
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold
:
95.00
Warn: 50%
#3385
Apr 26 2026 12:21am
Latte z syropem wiśniowym bez cukru i croissant z wiśniami
moja druga połówka się postarała
This post was edited by RedGentooHat on Apr 26 2026 12:21am
BrakNicku
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3386
Apr 26 2026 12:23am
Quote (
RedGentooHat @ 26 Apr 2026 08:21
)
Latte z syropem wiśniowym bez cukru i croissant z wiśniami :o moja druga połówka się postarała :wub:
Szef
nie to co ja bułkę z cebulą do kawy
Unknown-X
Member
Posts: 13,284
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3387
Apr 26 2026 12:23am
Quote (
BrakNicku @ Apr 26 2026 08:23am
)
Szef B) nie to co ja bułkę z cebulą do kawy :cry:
Cebularz jest muala typie, jadles kiedys?
BrakNicku
Member
Posts: 8,767
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3388
Apr 26 2026 12:25am
Quote (
Unknown-X @ 26 Apr 2026 08:23
)
Cebularz jest muala typie, jadles kiedys?
Quote
Cebularz lubelski to tradycyjny, pszenny placek drożdżowy o średnicy 5–25 cm, zwieńczony pokrojoną w kostkę cebulą wymieszaną z makiem. Pochodzi z kuchni żydowskiej
Nie było mi dane ale brzmi smacznie
Unknown-X
Member
Posts: 13,284
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3389
Apr 26 2026 12:26am
Quote (
BrakNicku @ Apr 26 2026 08:25am
)
Nie było mi dane ale brzmi smacznie
Sprobuj, na prawde petarda, ale ciezko dostac gdzies poza lubelszczyzną, czasami w lidlu bywają ale nie są tak wspaniałe jak te lubelskie
RedGentooHat
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold
:
95.00
Warn: 50%
#3390
Apr 26 2026 12:27am
Quote (
BrakNicku @ Apr 26 2026 08:25am
)
Nie było mi dane ale brzmi smacznie
jedyna wada ze wiśnie w croissant były z cukrem
ale jutro boks to spalę
Quote (
BrakNicku @ Apr 26 2026 08:23am
)
Szef B) nie to co ja bułkę z cebulą do kawy :cry:
i dzieci też tak karmisz?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
337
338
339
340
341
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact