d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1337338339340341421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold: 0.00
Apr 25 2026 02:18pm
Ej a jesli w moim systemie pracuje przez 2tyg a potem 2tyg mam wolne to jak to interpretowac bo sie pogubilem :wacko:

To znaczy, ze pracujesz bez okresu wypowiedzenia i wypierdalaja Cie co 2 tygodnie.
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 26 2026 12:19am
To znaczy, ze pracujesz bez okresu wypowiedzenia i wypierdalaja Cie co 2 tygodnie.


Sam juz nie wiem co to znaczy, pomysle przy kawie :drool:
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 26 2026 12:20am
Sam juz nie wiem co to znaczy, pomysle przy kawie :drool:


:wallbash:
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 26 2026 12:21am
wjechała kawusia smaczna po śniadanku B)
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 26 2026 12:21am
Latte z syropem wiśniowym bez cukru i croissant z wiśniami :o moja druga połówka się postarała :wub:

This post was edited by RedGentooHat on Apr 26 2026 12:21am
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 26 2026 12:23am
Latte z syropem wiśniowym bez cukru i croissant z wiśniami :o moja druga połówka się postarała :wub:


Szef B) nie to co ja bułkę z cebulą do kawy :cry:
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 26 2026 12:23am
Szef B) nie to co ja bułkę z cebulą do kawy :cry:


Cebularz jest muala typie, jadles kiedys?
Member
Posts: 8,777
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 26 2026 12:25am
Cebularz jest muala typie, jadles kiedys?


Quote
Cebularz lubelski to tradycyjny, pszenny placek drożdżowy o średnicy 5–25 cm, zwieńczony pokrojoną w kostkę cebulą wymieszaną z makiem. Pochodzi z kuchni żydowskiej


Nie było mi dane ale brzmi smacznie
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 26 2026 12:26am
Nie było mi dane ale brzmi smacznie


Sprobuj, na prawde petarda, ale ciezko dostac gdzies poza lubelszczyzną, czasami w lidlu bywają ale nie są tak wspaniałe jak te lubelskie :drool:
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 26 2026 12:27am
Nie było mi dane ale brzmi smacznie


jedyna wada ze wiśnie w croissant były z cukrem :( ale jutro boks to spalę :)

Szef B) nie to co ja bułkę z cebulą do kawy :cry:


i dzieci też tak karmisz?
Go Back To Polska Topic List
Prev1337338339340341421Next
Add Reply New Topic New Poll