d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1333334335336337420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,277
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 23 2026 05:03am
szkoda mi zachodu za taką kwotę i z drugiej strony zwykła też mi smakuje i się przyda a lubie mocną kofeinę :angel: dzisiaj się przyda bo muszę zarwać nockę w pewnej gierce ;)


Uchyl rąbka taj3mnicy w jakiej...
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 23 2026 05:17am
Uchyl rąbka taj3mnicy w jakiej...


gram w gierkę dla dzieci Hero zero w której mam już zgraną ekipe która wyładowała już na drużynę kupę kasy i czasu. dziś o 21 zaczyna się event drużynowy w którym trzeba robić misje na czas i klikać co pare minut...zamierzam przez noc wyrobić ile dam radę a potem przespać dzień i grać już w pd2 . mam 2 paczki fajek 4 redbulle brzoskwiniowe i zapał chociaż wiek już nie ten i po lekach mnie muli na wieczór wiec nie wiem czy nie pierdolne się po prostu spać :D
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 23 2026 06:51am
gram w gierkę dla dzieci Hero zero w której mam już zgraną ekipe która wyładowała już na drużynę kupę kasy i czasu. dziś o 21 zaczyna się event drużynowy w którym trzeba robić misje na czas i klikać co pare minut...zamierzam przez noc wyrobić ile dam radę a potem przespać dzień i grać już w pd2 . mam 2 paczki fajek 4 redbulle brzoskwiniowe i zapał chociaż wiek już nie ten i po lekach mnie muli na wieczór wiec nie wiem czy nie pierdolne się po prostu spać :D


Z tymi gierkami to masz fajnie... reszty nie zazdroszczę ^_^
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 23 2026 07:00am
Z tymi gierkami to masz fajnie... reszty nie zazdroszczę ^_^


noo... mam nowy PC który ogarnia każdy nowy tytuł na ultra ale często nie mam siły grać. teraz przez jakies 2 tyg biorę nowy lek i jest lepiej...nie śpie już w dzień i nie czekam żeby dzień się skończył a trochę bardziej cieszę się życiem i gierkami :) z schizo da się żyć tylko żeby się mi za szybko nie pogarszało :(
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 23 2026 08:27am
noo... mam nowy PC który ogarnia każdy nowy tytuł na ultra ale często nie mam siły grać. teraz przez jakies 2 tyg biorę nowy lek i jest lepiej...nie śpie już w dzień i nie czekam żeby dzień się skończył a trochę bardziej cieszę się życiem i gierkami :) z schizo da się żyć tylko żeby się mi za szybko nie pogarszało :(


Kuzyn ma tylko on czasami leków nie bierze bo w nie nie wierzy :lol: ale całe szczęście mnie słucha i jak z nim pogadam to na kilka miesięcy zaczyna znowu wierzyć... raz dlugo nie brał to chciał nam nawiac z tego świata, ale wyczailiśmy że mnie słucha i teraz tylko ja interweniuję :wacko:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 23 2026 08:31am
Kuzyn ma tylko on czasami leków nie bierze bo w nie nie wierzy :lol: ale całe szczęście mnie słucha i jak z nim pogadam to na kilka miesięcy zaczyna znowu wierzyć... raz dlugo nie brał to chciał nam nawiac z tego świata, ale wyczailiśmy że mnie słucha i teraz tylko ja interweniuję :wacko:


sa chwilę rezygnacji nawet mimo brania leków ale mimo to kocham to co dostałem od Boga... życie i nie chce się z nim jeszcze rozstawać jakie by nie było drogi kolego ;) pilnuj kuzyna żeby sobie krzywdy nie zrobił. ja mimo choroby jestem jej świadom i że bez leków daleko nie zajadę ( próbowałem odstawić i zobaczyć co będzie i tydzień prawie wytrzymałem ). na schizo cierpi 1/100 osób a na tym foro już z 6-7 poznałem :D
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 23 2026 08:37am
sa chwilę rezygnacji nawet mimo brania leków ale mimo to kocham to co dostałem od Boga... życie i nie chce się z nim jeszcze rozstawać jakie by nie było drogi kolego ;) pilnuj kuzyna żeby sobie krzywdy nie zrobił. ja mimo choroby jestem jej świadom i że bez leków daleko nie zajadę ( próbowałem odstawić i zobaczyć co będzie i tydzień prawie wytrzymałem ). na schizo cierpi 1/100 osób a na tym foro już z 6-7 poznałem :D


Ja mu mówię wprost "jestes pojebany bierz piguly, przeciez widze ze z deklem ci cos sie dzieje" a on wtedy mówi "No w sumie masz rację, po lekach tak nie mam" tak z reguły początek rozmowy wygląda, ważne że działa on młodszy odemnie i mnie słucha, chociaż historie jak zaczyna opowiadać to o matko bosko :lol:
Member
Posts: 34,078
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 23 2026 10:39am
Dziś licho bo jedna ale do obiadu wjechał dzik B)
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 23 2026 11:27am
parę ich dziś chyba wypije i do tego wagon szlugów :unsure:
Member
Posts: 8,732
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 23 2026 11:32am
parę ich dziś chyba wypije i do tego wagon szlugów :unsure:


Będziesz oglądał całą noc kuchenne rewolucję Magdaleny g?
Go Back To Polska Topic List
Prev1333334335336337420Next
Add Reply New Topic New Poll