☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
332
333
334
335
336
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22586
Replies: 4196
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3331
Apr 23 2026 12:50am
Zaraz atakuje pierwsza
James_On
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold
:
40.00
Warn: 30%
#3332
Apr 23 2026 12:53am
bedzie pierwsza ale dopiero w pracy
BrakNicku
Member
Posts: 8,771
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3333
Apr 23 2026 01:11am
U mnie pierwsza do śniadanka już była
czu
Member
Posts: 78,751
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#3334
Apr 23 2026 03:27am
drugą właśnie popijam
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3335
Apr 23 2026 04:38am
teraz z mlekiem i cukrem duża do gierki i muzyki do tego redbull peach edition
Unknown-X
Member
Posts: 13,291
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3336
Apr 23 2026 04:40am
A u mnie yerbka cos ostatnio nie chce mi sie kawy pic
kondes
Member
Posts: 34,096
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3337
Apr 23 2026 04:50am
Zaraz sobie strzelę smaczną kawusie
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3338
Apr 23 2026 04:51am
Quote (
Unknown-X @ Apr 23 2026 12:40pm
)
A u mnie yerbka cos ostatnio nie chce mi sie kawy pic
ja pije tą zwykłą ekstra strrong co mi zamiast owoców lasu wysłali ale też jest dobrze. trudno najwyżej jak mnie jeszcze raz przekręcą to złoże pozew
nie mogę się doczekać cytryny i kiwi
Unknown-X
Member
Posts: 13,291
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3339
Apr 23 2026 04:56am
Quote (
cbx1992 @ Apr 23 2026 12:51pm
)
:thumbsup: ja pije tą zwykłą ekstra strrong co mi zamiast owoców lasu wysłali ale też jest dobrze. trudno najwyżej jak mnie jeszcze raz przekręcą to złoże pozew :P nie mogę się doczekać cytryny i kiwi
W normalnym swiecie odsylasz towar ale jak tam chcesz
cbx1992
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3340
Apr 23 2026 05:00am
Quote (
Unknown-X @ Apr 23 2026 12:56pm
)
W normalnym swiecie odsylasz towar ale jak tam chcesz :D
szkoda mi zachodu za taką kwotę i z drugiej strony zwykła też mi smakuje i się przyda a lubie mocną kofeinę
dzisiaj się przyda bo muszę zarwać nockę w pewnej gierce
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
332
333
334
335
336
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact