d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1327328329330331421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,323
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 20 2026 04:33am
pospałem jeszcze do 10... teraz kawa i Yerba na rozruch ^_^


Tez pije yerbke, na zdrowie!!! Jaka pijesz?
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 20 2026 04:37am
Tez pije yerbke, na zdrowie!!! Jaka pijesz?


jeszcze tą od Cejrowskiego mam bo ufam w jej świeżość ale teraz jak będę kupował to owocową jakąś dla odmiany na poyerbani zamówie a Ty? na zdrowie drogi kolego ;)
Member
Posts: 13,323
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 20 2026 04:40am
jeszcze tą od Cejrowskiego mam bo ufam w jej świeżość ale teraz jak będę kupował to owocową jakąś dla odmiany na poyerbani zamówie a Ty? na zdrowie drogi kolego ;)


Ja mam CBSE guarana, a dla odmiany co ktorys dzien pomaranczową tez cbse. Na yerbamarket daja za free jakies rzeczy do kazdego zamowienia, porownaj sobie oferte obu tych stronek przed zakupem
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 20 2026 04:49am
Ja mam CBSE guarana, a dla odmiany co ktorys dzien pomaranczową tez cbse. Na yerbamarket daja za free jakies rzeczy do kazdego zamowienia, porownaj sobie oferte obu tych stronek przed zakupem


mógłbyś dać linka do tej co aktualnie pijesz pomarańczowej? z chęcią przetestuje B) widzę już że na yerbamarket są ceny dość niskie bo nawet kilkanaście zł na pół kg owocowej . jak ta mi się skończy to coś dla siebie wybiorę na dłuższy czas. tą tradycyjną pije od 3-4 lat i teraz mnie wzieło na nuty smakowe bardzo :P
Member
Posts: 13,323
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 20 2026 04:57am
mógłbyś dać linka do tej co aktualnie pijesz pomarańczowej? z chęcią przetestuje B) widzę już że na yerbamarket są ceny dość niskie bo nawet kilkanaście zł na pół kg owocowej . jak ta mi się skończy to coś dla siebie wybiorę na dłuższy czas. tą tradycyjną pije od 3-4 lat i teraz mnie wzieło na nuty smakowe bardzo :P


Poszlo ale moim zdaniem sredniawka, na lato polecam Ci jakas cytrynę-mięte bo super orzeźwia, gruszkowa tez byla spoko
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 20 2026 05:03am
Poszlo ale moim zdaniem sredniawka, na lato polecam Ci jakas cytrynę-mięte bo super orzeźwia, gruszkowa tez byla spoko


1.5kg za 50zł wychodzi z tego co wybrałem. moje smaki chyba i starczy mi na jakieś 2 miesiące :) dzięki dobry sklep! :thumbsup: Yerba w góre!!
Member
Posts: 13,323
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 20 2026 05:06am
1.5kg za 50zł wychodzi z tego co wybrałem. moje smaki chyba i starczy mi na jakieś 2 miesiące :) dzięki dobry sklep! :thumbsup: Yerba w góre!!


Noo uwazaj, smakoweczka duzo szybciej sie konczy niz tradycyjna :thumbsup:
Member
Posts: 34,110
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 20 2026 07:20am
Pierwsza dziś kawka ale podwójna więc razy dwa B)
Member
Posts: 8,793
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 20 2026 09:16am
Pierwsza dziś kawka ale podwójna więc razy dwa B)


Cholera ja też wypiłem a za kilka minut z bombelkiem na trening piłki kopanej jadę, czuję że będę musiał zwieracz zaciskać :D
Member
Posts: 34,110
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 20 2026 09:18am
Cholera ja też wypiłem a za kilka minut z bombelkiem na trening piłki kopanej jadę, czuję że będę musiał zwieracz zaciskać :D


Na pewno znajdziesz jakiś toj toj B)

Ja to chyba zaraz drzemka bo mnie kawka nie pomogła, a bolek i lolek wjechał zbyt mocno B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1327328329330331421Next
Add Reply New Topic New Poll