Jak tam niedziela walisz harne?
Straciłem już rachube po harnasiu wiśniowym do obiadu
także życie płynie zaraz zjem kebap na cienkim zapije harnasiem, dalej netflix i czill (polsat 2 + ferdek) no i odliczam potem minity do północy na nowy rok

A u Ciebie drogi kolego ile harnasi pękło?