d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1322323324325326424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 17 2026 06:16am
:wacko: kawę beż cukru czy energetyki bez cukru które nazywasz kawa 0% :wacko:


To normalna kawka tylko że dodaję do nazwy zero dla pajacyka B)
Member
Posts: 8,855
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 06:18am
To normalna kawka tylko że dodaję do nazwy zero dla pajacyka B)


Aaaaaaa, no tak, ma to teraz sens... pomyślunek u mnie nie ten sam co kiedyś :rofl:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 02:49am
Idę se kawkę zrobić :)
Member
Posts: 13,356
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 18 2026 02:59am
Mam automat z kawą za free w hotelu wiec licznik do tej pory to 3 :thumbsup:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 18 2026 03:01am
Idę se kawkę zrobić :)


zrób i mnie :unsure:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 03:02am
zrób i mnie :unsure:


Jakbyś był u mnie w gościach, to bym Ci zrobił :P
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 18 2026 03:05am
Jakbyś był u mnie w gościach, to bym Ci zrobił :P


nie dostałem pisemnego stosownego zaproszenia pisanego wielkimi drukowanymi literami B)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 03:23am
nie dostałem pisemnego stosownego zaproszenia pisanego wielkimi drukowanymi literami B)


Może kiedyś ;) tymczasem idę sobie kawę zrobić, bo piłem wczorajszą.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 18 2026 03:29am
Może kiedyś ;) tymczasem idę sobie kawę zrobić, bo piłem wczorajszą.


to ja idę Yerbe zaparzyć brzoskwiniową. od teraz tylko smakowe zamawiam bo czegoś mi w niej brakowało i to właśnie owocowego posmaku ;)
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 18 2026 03:37am
Ino jedna kawka póki co B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1322323324325326424Next
Add Reply New Topic New Poll