d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1321322323324325425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,927
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 03:00am
Kto z własnej woli wybiera się do łodzi :o

Chyba wydałeś milion cebulionów ta walkę ze złem B)


A mógł jak biznesmeni albo Hiszpanie z Warszawy do Gdańska samolotem...
po spotkaniu sobie strzelę kawkę 0 %, ale dziś bez słodkości no może kostka albo 6 czekoladki B)


Co to kawka 0% znowu jestem do tyłu?
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 17 2026 03:14am
czas na dużą czarną i można się brać za obiad powoli ;)
Member
Posts: 8,927
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 03:49am
czas na dużą czarną i można się brać za obiad powoli ;)


Chyba bardzo powoli jeszcze 12 nie ma :lol:
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 17 2026 04:29am
Chyba bardzo powoli jeszcze 12 nie ma :lol:


my ro obiad o 12-13 jemy bo śniadań nikt nie je chyba że liczy się kawa i szluga :D też masz podobno dziś zupkę :thumbsup:
Member
Posts: 8,927
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 05:20am
my ro obiad o 12-13 jemy bo śniadań nikt nie je chyba że liczy się kawa i szluga :D też masz podobno dziś zupkę :thumbsup:


Tak wczoraj zrobiłem gar to na dwa dni starczy :rofl:
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 17 2026 05:44am
Tak wczoraj zrobiłem gar to na dwa dni starczy :rofl:


ja też jak zupe gotuje to na 2 dni zazwyczaj. piątunio i sobota zupa a w niedziele schabowe po Polsku ^_^
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 17 2026 05:58am
A mógł jak biznesmeni albo Hiszpanie z Warszawy do Gdańska samolotem...

Co to kawka 0% znowu jestem do tyłu?


ja pije tylko te 0% tam większy problem z cala reszta rzeczy jest :P


Taka sytuacja B)

Member
Posts: 8,927
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 05:59am
Taka sytuacja B)


Czyli energole 0% cukru??
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 17 2026 06:02am
Czyli energole 0% cukru??


Szczerze UJ mnie to interesuje ale od tego czasu pije kawkę 0% B)
Member
Posts: 8,927
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 17 2026 06:06am
Szczerze UJ mnie to interesuje ale od tego czasu pije kawkę 0% B)


:wacko: kawę beż cukru czy energetyki bez cukru które nazywasz kawa 0% :wacko:
Go Back To Polska Topic List
Prev1321322323324325425Next
Add Reply New Topic New Poll