d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1318319320321322424Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 16 2026 11:08am
Jest moc


Jest ^_^
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 16 2026 12:55pm
Chyba napije się ostatniej kawki, tym razem stawiam na rozpuszczalną.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 06:17pm
pierwsza duża czarna wjezdza :angel: dzień dobry :hug:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 16 2026 06:18pm
pierwsza duża czarna wjezdza :angel: dzień dobry ^fafnir :hug:


Cześć Kuba ;)
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 06:19pm
Cześć Kuba ;)


nie wiem czy to już dzień dobry czy jeszcze dobry wieczór. posiedzę trochę ale potem jeszcze pośpię. a Ty nic jak zwykle snu dziś? :wacko:
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 16 2026 06:20pm
Ale bym sobie poszedl spac i nawet mi sie to udalo ale jacys naspeedowani litwini musieli usiasc akurat obok spiacego mnie i mi piedrolą nad uchem :wacko:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 16 2026 06:20pm
nie wiem czy to już dzień dobry czy jeszcze dobry wieczór. posiedzę trochę ale potem jeszcze pośpię. a Ty nic jak zwykle snu dziś? :wacko:


Nic, a nic. Jeszcze o 8 na terapię mam i 2 godziny jak zwykle. Już raz byłem niewyspany, tydzień temu.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 06:22pm
Ale bym sobie poszedl spac i nawet mi sie to udalo ale jacys naspeedowani litwini musieli usiasc akurat obok spiacego mnie i mi piedrolą nad uchem :wacko:


pogoń dziadów drogi kolego :angry:

Nic, a nic. Jeszcze o 8 na terapię mam i 2 godziny jak zwykle. Już raz byłem niewyspany, tydzień temu.


aha, jest piąteczek piątunio i renta przy okazji to pewnie dziś coś chlupnę :D dobrze że w sumie na tą terapię chodzisz :hug:
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Apr 16 2026 06:25pm
pogoń dziadów drogi kolego :angry:


Kultura osobista nie pozwala mi sie wtrącić w trakcie rozmowy, a piedrolą bez przerwy xD znajde inne legowisko bo samolot dopiero o 6 :cry:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 06:27pm
Kultura osobista nie pozwala mi sie wtrącić w trakcie rozmowy, a piedrolą bez przerwy xD znajde inne legowisko bo samolot dopiero o 6 :cry:


jakie plany na weekend? :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1318319320321322424Next
Add Reply New Topic New Poll